کد خبر: 166606
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تیم فوتسال آرش قم برابر مقاومت البرز به تساوی رضایت داد

دیدار تیم های فوتسال یاسین پیشرو قم فردوسی مشهد

.jwplayer{ display: inline-block; } قم - مدیر تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم از تساوی این تیم برابر مقاومت البرز در روز پایانی دور گروهی لیگ دسته اول فوتسال امیدهای کشور خبر داد.

علی مسعودی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: پرونده مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته اول فوتسال امیدهای کشور در اقلید فارس بسته شد و تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم نتوانست از مرحله گروهی صعود کند و در رده پنجم جدول ۶ تیمی گروه خود قرار گرفت.

وی افزود: تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم  عصر چهارشنبه در آخرین دیدار خود در لیگ دسته اول فوتسال امیدهای کشور برابر مقاومت البرز مساوی کرد و با صعود از دور گروهی وداع گفت و این نتیجه در حالی برای نماینده قم رقم خورد که عدم صعود آرش از پیش مسجل شده بود.

مدیر تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم گفت: آرش نوین در آخرین دیدار خود در یک بازی تشریفاتی  برابر تیم فوتسال مقاومت البرز قرار گرفت و برابر این تیم با تساوی ۳ بر ۳ به کار خود خاتمه داد در شرایطی که وحید حاج اسماعیلی ۲ بار و مجید هامونگرد یک بار در این بازی برای آرش گلزنی کردند.

مسعودی بیان داشت: بدین ترتیب شاگردان محمدرضا قاسمی با ۴ امتیاز از ۵ بازی و مجموع ۱۵ امتیاز ممکن، به کار خود پایان دادند و در گروهی که ۶ تیم در آن حضور داشتند و ۲ تیم راهی مرحله پایانی می‌شد در رده پنجم قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: حسین شاهبند، حسین حبیبی، احمد قرنی، تقی حسینی، جواد جعفری، مهدی نوروزی، هادی نقی نژاد، امیر حسین مرادخانی، محمد شریف زاده، سید حسین رضوی،  مهدی عندلیبی، مجید هامون گرد، رضا خیر اللهی، علی ظهیریان، وحید حاج اسماعیلی و سید امین موسوی بازیکنان تیم آرش نوین ایرانیان قم را در این مسابقات تشکیل دادند.

مدیر تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم تصریح کرد: هدایت تیم اعزامی از استان قم به این مسابقات بر عهده محمدرضا قاسمی بود و فرید نقش بند کمک مربی این تیم بود ضمن این که مدیریت تیم را علی مسعودی بر عهده داشت.
+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top