کد خبر: 222628
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۷ دی ۱۳۹۵ ۲۱:۰۷
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

فعالیت مرکزشتاب دهنده تجاری سازی محصولات درقم - دومین مرکز بزودی افتتاح می شود


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم گفت: اولین مرکز شتاب دهنده با هدف کوتاه کردن زمان کاربردی سازی و تجاری سازی محصولات و تولیدها در استان را با توان سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی کرده ایم تا درکوتاه ترین زمان بتوانیم اختراع ها و تولیدهای داخلی را به مرحله استفاده برسانیم.


پایگاه خبری تحلیلی قم پرس، سیدحسن هانی طبایی روز سه شنبه در همایش تولید محتوای ایرانی و توسعه کسب و کار در اتاق بازرگانی قم افزود: دومین مرکز نیز در دستور کار است تا با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و توان کارشناسان درخدمت کارآفرینان باشد.
وی اضافه کرد: مراکز جدیدی از جمله شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری برای توسعه کسب و کار و حمایت از تولیدات داخلی در قم فعال شده، این مراکز با حمایت های دولتی و با ارائه تسهیلات برای توسعه کسب و کار و حمایت از محصول و تولیدهای نوپا در قم راه اندازی شده است.
وی با اشاره به کمک های مالی دولت به کارآفرینان گفت: دولت در این حوزه ورود پیدا کرده است و به کارآفرینان تسهیلات کم بهره ارائه می کند تا بتوانیم از این فرصت برای به ثمر رساندن تولیدهای داخلی و ایجاد اشتغال در استان قدم بردارند.
هانی طبایی افزود: درحال حاضر زمینه کار فراهم شده است و باید کارآفرینان با توان بیشتر با تنوع کسب و کار وارد عرصه شوند.
در ادامه این مراسم خسرو سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران به موضوع توسعه کارآفرینی و اقتصاد نوآور اشاره کرد.
این همایش با هدف ترغیب کارآفرینان در توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال برگزار شد.
8138/ 6133/ خبرنگار: فرزانه پیری **انتشاردهنده: جعفرمسلمی
+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top