قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۸,۰۰۰
نیم سکه
۶۸۶,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۲,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۳,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳۷,۵۲۰
یورو
۴۱,۲۸۰
پوند
۴۷,۵۸۰
درهم
۱۰,۴۷۰
دلار کانادا
۲۹,۴۳۰
دلار استرالیا
۲۹,۴۰۰
ریال سعودی
۱۰,۱۰۰
لير ترکيه
۱۰,۸۰۰
کرون سوئد
۴,۲۶۰
رینگیت مالزی
۹,۱۰۰
بات تایلند
۱,۱۷۰
یوان چین
۵,۹۵۰
فرانک سوییس
۳۸,۶۸۰
کد خبر: 226238
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰

مدیر امور جشنواره های انجمن سینمای جوانان ایران: مسئولان فرهنگی به ضرورت برگزاری جشنواره نماز و نیا

مدیر امور جشنواره های انجمن سینمای جوانان ایران:  مسئولان فرهنگی به ضرورت برگزاری جشنواره نماز و نیایش پی برده اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، «امیر لطفیان» در حاشیه برگزاری هفتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین در گفت وگویی اظهار کرد: هفتمین دوره این جشنواره یک ویژگی های خاصی دارد که پایه ریزی آن از نخستین دوره این جشنواره شروع شده است.

وی افزود: خوشبختانه با وجود تغییر مدیریت های گوناگون این جشنواره حفظ شده است و ضرورت فرهنگی آن را مسئولان مربوط تشخیص داده اند؛ برخی از جشنواره ها پس از دو دوره برگزاری حذف و به فراموشی سپرده می شوند.

وی ادامه داد: همین که این جشنواره پس از این مدت همچنان به صورت مستمر در حال برگزاری است، نوید این را می دهد که جایگاه و ضرورت آن بین هنرمندان عکاس و فیلمساز شناخته شده است و این حمایت هم از سوی مسئولان فرهنگی و هم از سوی هنرمندانی که به این جشنواره توجه دارند، جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.

لطفیان در رابطه با برگزاری کارگاه های آموزشی در حاشیه این جشنواره گفت: برای نخستین بار انجمن سینمای جوانان ایرانِ دفتر استان قم، رویکرد جدیدی را برای این کارگاه ها و نشست های تخصصی معرفی کرده اند و به این امر یک نگاه جدید و عمیق تری شده است، به ویژه در حوزه سینما کارگاه ها علمی تر و دقیق تر برنامه ریزی شده اند. 

نمایشگاه عکس هفتمین دوره جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین، تا 18 دی ماه جاری، صبح و عصر در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری شهید سید مرتضی آوینی، واقع در بلوار جمهوری اسلامی، نبش کوچه 28 برای بازدید عموم به صورت رایگان دایر است.

 
+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدیدScroll to Top