قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 226866
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

مایکل فلن : سیاست امنیت ملی ترامپ - صلح از طریق قدرت - است

به گزارش ایرنا، «مایکل فلن» روز سه شنبه 21 دی ماه (10 ژانویه) در نشستی که اندیشکده «موسسه صلح ایالات متحده» در واشنگتن برگزار شد، درباره سیاست امنیت ملی ترامپ گفت:«ما با جدیت متعهدیم که شورای امنیت ملی کشور را بر مبنای دیدگاه رئیس جمهوری منتخب شکل دهیم و با هدف بازگرداندن عظمت و شکوه به آمریکا، رسالت اساسی خود را که تامین امنیت کشور و ایمنی مردم آمریکاست، انجام دهیم.
وی ادامه داد :سیاست برقراری صلح از طریق قدرت اساس انجام این رسالت خواهد بود.»
فلن همچنین تاکید کرد، متحدان یک کشور از شاخص های یک کشور و ملت قدرتمند است و متحدان ما یکی از بزرگ ترین ابزارهایی هستند که ما در اختیار داریم و قدرت آنها، قدرت خود ما را برجسته می کند.
وی یکی از ژنرال های بازنشسته است که ترامپ برای دولتش در نظر گرفته و منتظر است تا کنگره وی را تایید و مجوز ورود به کاخ سفید را دریافت کند.
به گزارش ایرنا، فلن در حالی چنین اظهاراتی داشته که ترامپ در دوران مبارزات انتخابی خود از وجود متحدانی مانند کره جنوبی و ژاپن و در صدر آنها «ناتو» (سازمان پیمان آتلانتیک شمالی) که زیر چتر امنیتی آمریکا قرار دارند، بشدت انتقاد و اعلام کرد آنهابهای کافی را در این خصوص به واشنگتن نمی پردازند.
وی از انزواگرایی و پراختن به مسائل داخلی آمریکا سخن می گفت وتحلیلگران اعتقاد دارند با نزدیک شدن زمان ورود ترامپ به کاخ سفید، موضع وی در حال تعدیل شدن است.
شبک*اروپام**9330 *1917*مترجم: آذین صحابی **انتشار دهنده:سید محمدباقر نوربخش

انتهای پیام /*


+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top