قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۵۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۱۸۷,۰۰۰
نیم سکه
۵۹۹,۰۰۰
ربع سکه
۳۱۹,۰۰۰
سکه گرمی
۲۰۴,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۸۵۳
یورو
۴,۲۴۹
پوند
۴,۸۵۹
درهم
۱,۰۸۵
دلار کانادا
۳,۰۳۹
دلار استرالیا
۲,۹۴۹
ریال سعودی
۱,۰۲۵
لير ترکيه
۱,۰۷۵
کرون سوئد
۴۳۵
رینگیت مالزی
۹۱۹
بات تایلند
۱۲۰
یوان چین
۵۸۰
فرانک سوییس
۳,۹۱۱
کد خبر: 226894
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

​رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان البرز معرفی شدند

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا بر اساس احکام سید حمید طهایی استاندار البرز،
فتح اله حقیقی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان، عباداله کامکار به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان، علی اندرزگو به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات، محمدفیروز رنجبر به عنوان عضو و رئیس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان منصوب شدند.
همچنین حمیدرضا محمدی به عنوان عضو و رئیس کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات ، مسلم عادلی به عنوان عضو و رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات و محمدمیرزایی به عنوان عضو ستاد انتخابات استان البرزمنصوب شدند.
درمتن این احکام آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد،تجارب ارزشمند و با توجه به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری هرچه باشکوه تر و قانون مدار انتخابات، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت،در امر برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به الطاف الهی و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظلله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید ضمن هماهنگی با رئیس ستاد انتخابات استان با اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری در راستای برگزاری انتخاباتی شکوهمند در شأن مردم شریف استان و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش که در آن به حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شنودگان به عنوان حق الناس و برابر قانون توجه لازم گردد موفق و موید باشید.
8029 / 6155خبرنگار: حکیمه کشاورز** انتشاردهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*


+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدیدScroll to Top