قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۵۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۱۸۷,۰۰۰
نیم سکه
۵۹۹,۰۰۰
ربع سکه
۳۱۹,۰۰۰
سکه گرمی
۲۰۴,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۸۵۳
یورو
۴,۲۴۹
پوند
۴,۸۵۹
درهم
۱,۰۸۵
دلار کانادا
۳,۰۳۹
دلار استرالیا
۲,۹۴۹
ریال سعودی
۱,۰۲۵
لير ترکيه
۱,۰۷۵
کرون سوئد
۴۳۵
رینگیت مالزی
۹۱۹
بات تایلند
۱۲۰
یوان چین
۵۸۰
فرانک سوییس
۳,۹۱۱
کد خبر: 227063
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۱۹:۳۹
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

وزیری رئیس هیئت کشتی قم شد

کشتی

.jwplayer{ display: inline-block; } قم - محسن وزیری با کسب اکثریت آرا برای مدت ۴ سال به سمت ریاست هیئت کشتی استان قم انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات هیئت کشتی استان قم عصر چهارشنبه برگزار شد و در پایان این مجمع محسن وزیری توانست با کسب قریب به اتفاق آرا به عنوان سکاندار جدید هیئت کشتی استان قم تا زمستان سال ۱۳۹۹ انتخاب شود.

در این مجمع انتخاباتی که با جضور رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی و حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد اعضای مجمع انتخاباتی برای تعیین رئیس جدید هیئت کشتی، رای خود را به گلدان انداختند که محسن وزیری با کسب ۱۲ رای از مجموع ۱۴ رای ماخوذه به این سمت انتخاب شد.

وزیری برای ریاست هیئت کشتی بدون رقیب بود در حالی که محسن حلوایی و مهدی باقری ۲ نامزد دیگر ریاست هیئت کشتی، پیش از آغاز مجمع انتخاباتی از نامزدی خود کناره گیری کردند و محمد حسنی چهارمین نامزد ریاست هیئت کشتی استان قم نیز در این مجمع حضور نداشت و به طور خودکار از رقابت کنار رفت.

حسن عابدی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان قم و رئیس مجمع انتخاباتی، رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی و نایب رئیس مجمع، کاظم عزیزخانی مدیر باشگاه و اکبر شاه علی لو به عنوان مدیران باشگاه‌ها، علی طاهریان نماینده کهک، جلال سعادتمند نماینده قنوات، ناصر نظری نماینده سلفچگان بخشی از افراد دارای حق رای در این مجمع بودند.

امیر شمس نماینده اداره کل آموزش پرورش استان قم، روح الله می‌کاییلی و علی دخیلی نماینده بخش مربیان، سعید عباسی و سید علی سلمان‌پور نماینده داوران و هادی علیزاده پورنیا روح الله نعمتیان و مهدی ابراهیمی نماینده بخش ورزشکاران در این مجمع بودند.

هیئت کشتی استان قم پیش از این با ریاست محسن حلوایی اداره می‌شد و محسن وزیری رئیس جدید هیئت کشتی استان قم پیش از این نیز در کادر مدیریتی هیئت کشتی قم حضور داشت.
+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدیدScroll to Top