قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۱,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۱,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۳,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۵۲
یورو
۴,۱۱۲
پوند
۴,۷۷۶
درهم
۱,۰۵۸
دلار کانادا
۲,۹۶۲
دلار استرالیا
۲,۹۶۵
ریال سعودی
۱,۰۱۰
لير ترکيه
۱,۰۸۱
کرون سوئد
۴۲۵
رینگیت مالزی
۹۰۶
بات تایلند
۱۱۷
یوان چین
۵۹۲
فرانک سوییس
۳,۸۶۴
کد خبر: 227097
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۲۲:۳۰

یار دیرین رهبری به حفظ انقلاب و وحدت ملی می اندیشید

حجت الاسلام مبلغی لرستان

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در خرم آباد با اشاره به اینکه روحیه ضد استبدادی و استکباری در وجود آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) نهادینه شده بود، گفت: علاقه ایشان به اسلام و سرنوشت کشور و ملت، موجب شد به عنوان یار مبارز ، نهضت امام خمینی (ره) را همراهی و پشتیبانی نماید.

وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) در مبارزات ضد ستمشاهی با تحمل شکنجه و دستگیری توسط ساواک از مبارزه علیه طاغوت دست برنداشت، تصریح کرد: سابقه مبارزاتی آیت الله هاشمی(ره) سابقه ای درخشان و ستودنی است، به گونه ای که ایشان را می توان در شمار اولین مبارزان انقلابی به شمار آورد.

مشاور استاندار لرستان در امور روحانیون با بیان اینکه عشق به انقلاب، ولایت و مردم در تمام دوران عمر و دفاع مقدس موجب شد که آن عالم مجاهد و گرانقدر به خوبی رسالت های خود را در اداره امور کشور انجام دهد، خاطر نشان کرد: آن مرحوم در دوران دفاع مقدس با مدیریت اوضاع جنگ، به بهترین وجه ممکن به وظیفه خود عمل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مبلغی، آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) را از استوانه های انقلاب برشمرد و افزود: ایشان در تمام برهه ها و تصمیم گیری های تاریخی انقلاب مطیع رهبری و ولایت بود و رهنمودهای رهبری را به عنوان فصل الخطاب می دانست.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت صیانت از انقلاب و حفظ وحدت ملی، گفت: تلاش برای حفظ وحدت ملی در کشور از ویژگی های آن عالم مجاهد و مبارز بود.

انتهای پیام+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدیدScroll to Top