قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۸,۰۰۰
نیم سکه
۶۸۶,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۲,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۳,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳۷,۵۲۰
یورو
۴۱,۲۸۰
پوند
۴۷,۵۸۰
درهم
۱۰,۴۷۰
دلار کانادا
۲۹,۴۳۰
دلار استرالیا
۲۹,۴۰۰
ریال سعودی
۱۰,۱۰۰
لير ترکيه
۱۰,۸۰۰
کرون سوئد
۴,۲۶۰
رینگیت مالزی
۹,۱۰۰
بات تایلند
۱,۱۷۰
یوان چین
۵,۹۵۰
فرانک سوییس
۳۸,۶۸۰
کد خبر: 227116
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۵ ۰۰:۰۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

سِرو بستنی با ژلاتین خوک برای مدارس انگلیس دردسر ساز شد

  • : 714173
  • منبع : اختصاصی ابنا
خلاصه

مدارس شهر بیرمنگام انگلیس که اخیرا یک نوع بستنی را در منوی غذایی خود اضافه کرده بودند، به دلیل وجود ژلاتین خوک در این بستی ها، مجبور به عذرخواهی از خانواده دانش آموزان مسلمان شدند.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ مسئولین مدارس شهر بیرمنگام انگلیس، به دلیل بروز اشتباهی غیرقابل قبول، مجبور به عذرخواهی از خانواده دانش آموزان مسلمان خود شدند.

اخیرا در منوی غذایی این مدارس، نوعی بستی اضافه شده بود که تهیه کننده آن، بر خلاف تعهدات مدارس، اقدام به استفاده از ژلاتین خوک در این بستنی ها کرده بود.

هنگامی که دانش آموزان مسلمان چند مدرسه در شهر بیرمنگام از این بستنی ها استفاده کردند، متوجه وجود این نوع ژلاتین که طبق دستورات اسلامی حرام و نجس می باشد، شدند و اعتراض خود را به مسئولین مدارس خود اعلام نمودند.

درپی شدت گرفتن این اعتراض ها، مسئولین این مدارس مجبور شدند با ارسال نامه هایی به خانواده دانش‌آموزان مسلمان، از آنان عذرخواهی کردند.

«لیسا گیلان» مدیر مدرسه «اوک لن» در نامه عذرخواهی خود نوشت: این اشتباهی غیرقابل قبول است و من مراتب عذرخواهی را خدمت شما اعلام می دارم و خواستار تنظیم شکایتی از شرکت تهیه کننده این نوع بستنی می باشم.

شایان ذکر است بیرمنگام دومین شهر بزرگ انگلستان می باشد و مسلمانان یک چهارم جمعیت یک میلیون ۲۰۰ هزار نفری آن را تشکیل می دهند.

………..……
۲۹۷+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدیدScroll to Top