قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۵۵,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۱۸۶,۰۰۰
نیم سکه
۶۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۳۱۹,۰۰۰
سکه گرمی
۲۰۴,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۸۲۰
یورو
۴,۲۸۶
پوند
۴,۸۵۲
درهم
۱,۰۸۶
دلار کانادا
۳,۱۰۴
دلار استرالیا
۲,۹۵۳
ریال سعودی
۱,۰۴۵
لير ترکيه
۱,۰۷۷
کرون سوئد
۴۳۶
رینگیت مالزی
۹۱۸
بات تایلند
۱۲۲
یوان چین
۵۹۲
فرانک سوییس
۳,۹۳۲
کد خبر: 227116
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۵ ۰۰:۰۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

سِرو بستنی با ژلاتین خوک برای مدارس انگلیس دردسر ساز شد

  • : 714173
  • منبع : اختصاصی ابنا
خلاصه

مدارس شهر بیرمنگام انگلیس که اخیرا یک نوع بستنی را در منوی غذایی خود اضافه کرده بودند، به دلیل وجود ژلاتین خوک در این بستی ها، مجبور به عذرخواهی از خانواده دانش آموزان مسلمان شدند.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ مسئولین مدارس شهر بیرمنگام انگلیس، به دلیل بروز اشتباهی غیرقابل قبول، مجبور به عذرخواهی از خانواده دانش آموزان مسلمان خود شدند.

اخیرا در منوی غذایی این مدارس، نوعی بستی اضافه شده بود که تهیه کننده آن، بر خلاف تعهدات مدارس، اقدام به استفاده از ژلاتین خوک در این بستنی ها کرده بود.

هنگامی که دانش آموزان مسلمان چند مدرسه در شهر بیرمنگام از این بستنی ها استفاده کردند، متوجه وجود این نوع ژلاتین که طبق دستورات اسلامی حرام و نجس می باشد، شدند و اعتراض خود را به مسئولین مدارس خود اعلام نمودند.

درپی شدت گرفتن این اعتراض ها، مسئولین این مدارس مجبور شدند با ارسال نامه هایی به خانواده دانش‌آموزان مسلمان، از آنان عذرخواهی کردند.

«لیسا گیلان» مدیر مدرسه «اوک لن» در نامه عذرخواهی خود نوشت: این اشتباهی غیرقابل قبول است و من مراتب عذرخواهی را خدمت شما اعلام می دارم و خواستار تنظیم شکایتی از شرکت تهیه کننده این نوع بستنی می باشم.

شایان ذکر است بیرمنگام دومین شهر بزرگ انگلستان می باشد و مسلمانان یک چهارم جمعیت یک میلیون ۲۰۰ هزار نفری آن را تشکیل می دهند.

………..……
۲۹۷+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدیدScroll to Top