قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۱۹۹,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۱,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۳,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۵۲
یورو
۴,۱۱۲
پوند
۴,۷۷۶
درهم
۱,۰۵۸
دلار کانادا
۲,۹۶۲
دلار استرالیا
۲,۹۶۵
ریال سعودی
۱,۰۱۰
لير ترکيه
۱,۰۸۱
کرون سوئد
۴۲۵
رینگیت مالزی
۹۰۶
بات تایلند
۱۱۷
یوان چین
۵۹۲
فرانک سوییس
۳,۸۶۴
کد خبر: 238329
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۱ فروردين ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

>  ایجاد ۶ هزار ظرفیت پارکینگ برای زائران در مسجد مقدس جمکران


مدیرعامل موسسه اموال، املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران داد
ایجاد ۶ هزار ظرفیت پارکینگ برای زائران در مسجد مقدس جمکران
مدیرعامل موسسه اموال، املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران از ایجاد ظرفیت ۶ هزار پارکینگ برای زائران ویژه ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی قم پرس به نقل ا ز روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، محسن محرری با اشاره به اینکه نظارت و ارزیابی بر عملکرد همه واحدهای مسجد مقدس جمکران صورت می‌گیرد، گفت: در نظر داریم تا با ارائه بهترین خدمات، رضایتمندی بیشتر زائران و مسافران نوروزی این مکان مقدس را جلب کنیم.

مدیرعامل موسسه اموال، املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه خدمات درمانی جمکران نیز توسط دارالشفا حضرت مهدی(عج) انجام می‌شود، اظهار کرد: این مرکز به‌صورت شبانه‌روزی در ایام نوروز فعالیت داشته و ارائه خدمات درمانی عمومی و داروخانه را برعهده دارد، همچنین بعضی خدمات تخصصی درمانی نیز در برخی مواقع انجام می‌شود.

وی دیگر خدمات ارائه‌شده به زائران را مورد توجه قرار داد و ابراز کرد: پارکینگ مسافران در ایام نوروز شامل پارکینگ یک، دو، سه و چهار است، همچنین پارکینگ شماره پنج نیز در ورودی درب دو راه‌اندازی شده است.

محرری خاطرنشان کرد: پارکینگ شماره ۳ نیز در نزدیک میدان انتظار و پارکینگ شماره ۴ نیز با استراحتگاه نیمه شعبان یک واحد به شمار می‌رود، بنابراین می‌توان گفت بیش از ۶ هزار ظرفیت پارکینگ برای زائران وجود دارد.

مدیرعامل موسسه اموال، املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران با تأکید براینکه جایگاه‌ CNG به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت دارد، گفت: جایگاه‌ بنزین نیز از ۶ صبح لغایت دو بامداد خدمات خود را ارائه می‌دهند.

2258
+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدیدScroll to Top