کد خبر: 241368
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ۲۰:۰۳
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی: باید برای زائرین عراقی در قم برنامه ریزی شود - پرهیز از اسکان مسافران در مدارس قبل از تکمیل ظرفیت هتل‌ها نماینده


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
باید برای زائرین عراقی در قم برنامه ریزی شود/پرهیز از اسکان مسافران در مدارس قبل از تکمیل ظرفیت هتل‌ها
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی در خصوص زائرین عراقی در استان، یک اقدام ضروری است و نسبت به عدم برنامه ریزی برای این زائرین اعتراض دارم.

پایگاه خبری تحلیلی قم پرس، احمد امیرآبادی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در سالن جلسات امام جواد(ع) در ساختمان استانداری قم برگزار شد، با اشاره به حضور گردشگران در استان اظهار کرد: باید در مورد گردشگران داخلی در قم برنامه ریزی داشته باشیم تا این گردشگران در این شهر اقامت کنند.

وی ادامه داد: گردشگران خارجی زیادی به استان قم می‌آیند و وظیفه ساماندهی این گردشگران بر عهده اداره کل میراث فرهنگی استان است. ما بهره اقتصادی، مذهبی و تبلیغی خوبی از حضور یک میلیون و نیم زائر عراقی در استان قم نبردیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: باید سازمان میراث فرهنگی کشور برای زائرین عراقی در استان قم فکری کند. شاهد هستیم که زائر عراقی پس از ورود به شهر قم رها می‌شود و هیچ مدیری در قبال زائرین عراقی مسؤولیت ندارد. ورود و خروج این زائرین به استان قم بدون برنامه ریزی است و باید دولت برای زائرین عراقی برنامه ریزی کند.

امیرآبادی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای زائرین عراقی در استان قم اظهار کرد: می‌توانیم شهر قم را به عنوان مرکز ورود زائرین عراقی به کشور قرار بدهیم و زائرین از این شهر به شهرهای دیگر کشور بروند، برنامه ریزی در خصوص زائرین عراقی در استان قم یک اقدام ضروری است و نسبت به عدم برنامه ریزی برای این زائرین اعتراض دارم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ایام نوروز شاهد بودم که با وجود کاهش قیمت واحدهای اقامتی استان قم، این واحدها ظرفیت شان پر نشد، زمانی که ظرفیت هتل‌های استان قم پر نمی‌شود، نباید آموزش و پرورش اسکان موقت در این استان داشته باشد و باید در این خصوص برنامه ریزی صورت بگیرد.

22588*30
+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top