کد خبر: 242698
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۰۰:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

معاون استاندار قم در يازدهمين دوره از مسابقات قرآن جامعه كارگري: با گسترش فرهنگ قرآني مي توان از كار و توليد حمايت كرد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم گفت: با گسترش فرهنگ قرآنی می‌توان از کار، تلاش و تولید حمایت کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، احد جمالی در مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور که در تالار شهر قم برگزار شد، اظهار داشت: تأثیرگذاری و بازخورد اینگونه برنامه‌های دینی و قرآنی نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی است.

وی گفت: بسیار مفتخریم که به برکت خون شهدای انقلاب و به برکت روح بلند بنیانگذار انقلاب و هدایت‌های مقام معظم رهبری و با شور و شعور انقلابی ملت که نشأت گرفته از فرهنگ قرآنی است این کشور امروز با وجود توطئه‌های مختلف امن‌ترین کشور در دنیا است.

معاون استاندار قم با اشاره به سالروز ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ و روز شکست نظامی آمریکا در طبس، افزود: هفته کارگر را به همه تلاشگران عرصه تولید تبریک گفت.

وی با بیان اینکه سراسر زندگی انبیاء تلاش و کار بوده است، تصریح کرد: سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است و گسترش فرهنگی قرآنی که هدف این مسابقات است نیز از کار، تلاش و تولید دفاع می‌کند.

جمالی عنوان کرد: با توجه به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از دستگاه‌های اصلی در تحقق شعار سال است لذا امیدواریم در پایان سال کارنامه درخشانی در راستای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با توجه به ظرفیت‌های خوب کشور ارائه دهد.

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top