قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 244284
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۲۱:۳۰

بازديد هيئت اعزامي از مرجع ملي کنوانسيون حقوق کودک از کانون اصلاح و تربيت استان قم

به گزارش روابط عمومي اداره کل زندانهای قم ، هيئت اعزامي مرجع ملي کنوانسيون حقوق کودک به سرپرستي مقاره عابد در معيت ظهيري مديرکل دفترامور بانوان وخانواده استانداري قم و نمايندگاني از اداره کل ورزش و جوانان قم به همراه تهامي مديرکل زندانهاي استان قم و صفايي معاون سلامت ، اصلاح و تربيت  و  خانم دکتر اورسجي از کانون اصلاح و تربيت قم بازديدکردند.

در اين بازديد پناهي رئيس کانون اصلاح و تربيت ضمن خوش آمد گويي ، ميهمانان را به بازديد از قسمتهاي مختلف کانون دعوت نمودند.در ابتداء بازديد کنندگان در بند نسوان حضور يافته و از نزديک در جريان کليه اقدامات فرهنگي و درماني ، بهداشت و درمان ، و …. قرار گرفتند. پس از آن در کارگاههاي بند نسوان حضور و از نزديک امورات مربوط به اشتغال مددجويان نسوان را رصد نمودند.در اثناء بازديد مدير کل زندانهاي استان توضيحات مفصلي از نحوه پذيرش ، اقدامات اصلاحي و فرهنگي ، اشتغال و … به حاضرين ارائه نمودند.پس از آن بازديد کنندگان وارد خوابگاه کانون پسران گرديده و در جمع مددجويان بصورت چهره به چهره و در فضايي صميمي و دوستانه  با آنان به مذاکره و صحبت پرداختند.

پس از بازديد در جلسه مشترک در سالن جلسات مقاره عابد به نمايندگي از مرجع ملي کنوانسيون حقوق کودک اظهار کرد ؛ اقدامات و محيط اين مکان بسيار جالب و اقدامات انجام شده در کانون اصلاح و تربيت را مطلوب و قابل تحسين ارزيابي نمودند.وي با اعلام اينکه حق کودک به عنوان يک مطالبه قانوني بايد مدنظر قرار گيرد و از نگاه عاطفي صرف پرهيز شود، گفت:بيست حق براي کودکان در کنوانسيون حقوق کودک احصاء شده است.وي با تاکيد براينکه کودکان توان دفاع از خود ندارند و بايد نهادهايي از آن‌ها حمايت کنند، افزود: کودکان افراد زير ۱۸ سال هستند که امروز۳۰درصد جمعيت کشور را تشکيل مي‌دهند و نگاه به آن‌ها بيشتر عاطفي است و کمتر به حقوق آنها توجه مي‌شود.

درادامه مديرکل زندانهاي قم بيان کردند ؛ نتيجه تلاش تمام مسئولان زندانهاي قم و کانون اصلاح و تربيت با همکاري خوب با مراجع قضايي کاهش و آزادي چشمگير تعداد مددجويان است که اين امر الحمد ا… محقق شده است وي توضيحات جامعي از نحوه تعاملات با ديگر ارگانها و سازمانها و طرحهاي استاني از جمله اخذ تست هاي پزشکي ماهيانه ، غذاي رژيمي مددجويان و …. ارائه نمودند.

 


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top