قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 244411
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

بادامچیان در قم: برخی برای جمع کردن رأی مقابل هر فردی تا کمر خم می‌شوند - با رنگ ارزشی امت اسلام می‌رقصند - به دروغ از قول بنده به رئیسی و قالیباف اهانت کرده‌اند - رئیسی منفعت‌طلب نبوده است


بادامچیان در قم:
برخی برای جمع کردن رأی مقابل هر فردی تا کمر خم می‌شوند / با رنگ ارزشی امت اسلام می‌رقصند/ به دروغ از قول بنده به رئیسی و قالیباف اهانت کرده‌اند/رئیسی منفعت‌طلب نبوده است
نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: برخی از افراد مقابل هر فردی تا کمر خم می‌شوند تا رأی جمع کنند، هدف این افراد جلب رضایت خداوند متعال نیست بلکه رسیدن به مقام و قدرت است اما اگر به این جایگاه نرسد بسیار عصبانی می‌شوند و می‌توانند برای نظام اسلامی خطرساز باشند.

پایگاه خبری تحلیلی قم پرس، اسدالله بادامچیان عصر امروز در دیدار با مردم قم که در دفتر حزب مؤتلفه اسلامی استان قم انجام شد، با اشاره به تفاوت انتخابات ایران اسلامی با دیگر نظام‌ها اظهار کرد: نظام‌های دیکتاتوری انتخابات نمایشی را برگزار می‌کنند به همین علت حضور مردم بازی‌های سیاسی با عناوین انتخابات است چرا که فردی که حکومت می‌خواهد بدون آرای مردم به هدف خود می‌رسد.

وی با بیان اینکه انتخابات قبل از انقلاب اسلامی به صورت نمایشی در ایران انجام می‌شد، اضافه کرد: نمایندگان آن دوران ملت ایران توسط سرویس‌های جاسوسی کشورهای استکباری انتخاب می‌شدند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی از تقابل احزاب اصلی در کشورهای غربی یاد کرد و گفت:‌ تصمیم‌گیرنده اصلی در این کشورها شورای پشت پرده مردان خاکستری هستند که تصمیم می‌گیرند چه فردی در رأس کار قرار گیرد به همین علت مردم از احزاب راضی نیستند.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات در کشورهای غربی جنگ قدرت‌هاست، عنوان کرد: این گروه‌ها به مباحث مختلف دست می‌زنند تا بتوانند برای خود رأی جمع کنند؛ اگر هم کشوری دارای دموکراسی باشد هیچ نگاهی به مباحث ارزشی و دینی ندارد و فقط بحث مادی‌گرایی مطرح است.

بادامچیان با اشاره به اینکه بر اساس آموزه‌های دین مبین اسلام لفظ انتخابات به معنای برگزیدن است، تصریح کرد: برای اداره جامعه اسلامی، پیشبرد اهداف و رفع مشکلات مردم افرادی را انتخاب می‌کنند که بتوانند بر اساس موازین و معیارهای اسلامی حرکت خود را دنبال کنند؛ در موضوع انتخابات غربی‌ها مسؤولیت‌ الهی، خداوند و پاسخ‌های دنیای قیامت مطرح نیست اما در انتخابات ایران مردم به این مباحث توجه دارند.

وی یادآور شد: اگر بر اساس منافع شخصی و حزبی فردی را انتخاب کردیم نزد خداوند مسؤول هستیم و باید پاسخگوی عمل خود باشیم چرا که اگر فرد بدی انتخاب شود ما هم در کارهای نادرست او شریک هستیم و در روز حساب باید به سوالات پاسخ دهیم.

بادامچیان با بیان اینکه خداوند متعال شرک را نمی‌آمرزد، عنوان کرد: رأی دادن حق‌الناس است اما اگر فرد بدی را انتخاب کردیم به حق دیگران را ضایع کرده و رفتاری دور از توحید داشته‌ایم؛ اگر به دنبال آموزه‌های دینی هستیم باید فردی را انتخاب کنیم که کشور را به سمت سعادت، آزادی و دولت کریمه حرکت دهد.

وی با تاکید بر اینکه هر فردی باید پاسخگوی عمل خود باشد، اظهار کرد: اگر به فردی که نسبت به مباحث اسلامی آگاهی مطلوبی نداشته و خداشناس نیست رأی دهیم باید در درگاه خداوند متعال پاسخگو باشیم؛ فردی که مدعی اسلام بوده و ظاهر بسیاری دینی دارد اما در عمل هیچ توجهی به آموزه‌های دینی نمی‌کند نمی‌تواند کاربردی برای جامعه اسلامی به دنبال داشته باشد.

نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس فرمایشات امام خمینی(ره) آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، تصریح کرد: افرادی همانند شهید رجایی در سازمان ملل به دنبال دعوا نبودند اما سازش را هم مطرح نکردند بلکه دروغ‌گویی آنها را ثبت جهانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه انتخابات در نظام اسلامی جنگ و رقابت نیست، مطرح کرد: انتخابات یک تکلیف الهی است به همین علت باید به فردی رأی دهیم که شایسته بوده و می‌تواند از عهده مسؤولیت برآید؛ امانت جمهوری اسلامی ایران و اداره یک جامعه اسلامی به همگان ارتباط دارد به همین علت نمی‌توانیم نسبت به این امانت مهم بی‌توجه باشیم.

بادامچیان خاطرنشان کرد: انتخابات نظام اسلامی جنگ میان قدرت‌ها نیست بلکه انتخاب افراد توانمند برای اجرای آموزه‌های دینی و پیشبرد اهداف کشور است. افرادی که مباحث قومیتی را مطرح می‌کنند راه اشتباهی را پیش گرفته چرا که قوم‌ها در حقوق با یکدیگر برابر هستند و نباید در پرداختن حقوق هیچ فردی کوتاهی کنیم؛ برای انتخابات باید فردی را انتخاب کنیم که اهل دنیا و مقام نباشد.

وی به برخی از آسیب‌های انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: برخی از افراد مقابل هر فردی تا کمر خم می‌شوند تا رأی جمع کنند، هدف این افراد جلب رضایت خداوند متعال نیست بلکه رسیدن به مقام و قدرت است اما اگر به این جایگاه نرسند بسیار عصبانی می‌شود و می‌توانند برای نظام اسلامی خطرساز باشند.

بادامچیان با تاکید بر اینکه ارزش‌های الهی در شرایط کنونی برای برخی از افراد مطرح نیست، اضافه کرد: افرادی که می‌گفتند چرا به درخت‌ها دخیل می‌بندید روی دست خود پارچه قرمز بستند چرا که احساس کردند با این اقدامات می‌توانند رأی خود را افزایش دهند؛ رنگ سبز را به عنوان رنگ ارزشی امت پیامبر اسلام انتخاب کردند و با این رنگ در خیابان‌ها کف می‌زدند و می‌رقصند.

وی در مورد ارتباط برخی از افراد با خارجی‌ها گفت: برخی هر کاری را انجام می‌دهند تا به مقام مورد نظر خود برسند و در این مسیر به لباس و جایگاه هیچ نگاهی ندارند؛ باید به فردی رأی دهیم که به ارزش‌ها متعهد است تا هنگامی که به مقام می‌رسد این جایگاه را نلرزاند.

بادامچیان با تاکید بر اینکه در تاریخ انقلاب نیز افراد بسیاری برای رسیدن به مقام تغییر کرده‌اند، عنوان کرد: وقتی که از مقام خود عزل شدند به ابزار استکبار تبدیل شده و در زمین دشمن بازی کردند اما در مقابل آنها نیز افرادی بسیاری بودند که شأن مسؤولیت‌های مختلف در نظام اسلامی را حفظ کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور مطلوب تاریخ ایران رهبر انقلاب اسلامی است، مطرح کرد: انسان الهی به دنبال جنگ قدرت نبوده و گروه‌های تبلیغاتی با هزینه‌های سنگین تشکیل نمی‌دهد تا رأی جمع کند.

وی اضافه کرد: برخی تلاش می‌کنند تا به دروغ‌سازی اقدام کنند دو هفته گذشته مصاحبه‌ای را از بنده در روزنامه‌ای چاپ کردند که تکذیب کردم اما دست‌اندرکاران طرف مقابل این تکذیبیه را انتشار ندادند و گفتند که مصاحبه فرد دیگری را به اشتباه به اسم شما چاپ کرده‌ایم.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی یادآور شد: امروز صبح در یکی از سایت‌ها به دروغ از قول بنده به رئیسی و قالیباف اهانت کرده‌اند چرا که می‌خواهند با دروغ و شایعه برای خود رأی جمع کنند؛‌ اینکه از گروه‌های مختلف و نیروهای دولتی برای گرفتن رأی استفاده کنند نادرست است.

وی با بیان اینکه برخی دروغ‌هایی را درست می‌کنند که در ذهن مردم جا بیافتد، عنوان کرد: برای برنامه‌های خود از مباحث روانشناسی مختلف استفاده می‌کنند تا مردم را فریب دهند به همین علت مردم باید بسیار مراقبت کنند تا در این دام‌ها گرفتار نشوند.

بادامچیان خاطرنشان کرد: گاهی شورای نگهبان افرادی را احراز صلاحیت کرده که به شیوه‌ای که نشان می‌دادند نبوده‌اند؛ مردم باید به شیوه مطلوب شاخص‌های فرد اصلح را مورد توجه قرار دهند تا افراد ناکارآمد به جایگاه ریاست جمهوری نرسند.

وی با تاکید بر اینکه تفکر و سوابق افراد در انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: تفکر مسؤولان دولت فعلی این است که حقوق نجومی و 700 میلیون تومان برداشت از بیت‌المال حق آنهاست، این تفکر نمی‌تواند کشور را اداره و فاصله طبقاتی را کمتر کند.

بادامچیان اظهار کرد: دختر یک وزیر 200 میلیون تومان پوشاک وارد می‌کند اما معاون اول دولت می‌گوید که دختر لیسانس وزیر بیکار بوده و خواسته که کسب حلالی برای خود داشته باشد؛ این تفکر نمی‌تواند کاری برای مظلومان جامعه انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه با زندگی در کاخ سعد آباد نمی‌توانیم به فکر مردم حاشیه‌نشین باشیم، مطرح کرد: گفته می‌شود که می‌خواهند به فقرا برسند در حالی که خودشان در اوج تجمل‌گرایی در حال زندگی هستند؛ نمی‌توانیم کشور را چهار سال دیگر به افرادی بسپاریم که به دنبال جنگیدن با یکدیگر هستند.

بادامچیان ادامه داد: از دوران اصلاحات گرفتار این شده‌ایم که اصلاح‌طلبان قبل از اینکه به جایگاه برسند شعارهای بسیاری در مورد آزادی مخالفان می‌دهند اما وقتی که در رأس کار قرار می‌گیرند چندین هزار مدیر را کنار می‌گذارند و می‌گویند شما پیام دوم خرداد را درک نکرده‌اید.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه نوع مناظره در بخش دولتی بازی بوده است، اضافه کرد: معاون اول دولت در امور مختلف دولت شریک است؛ اگر اکنون به صورت جدی وارد میدان شده نشان می‌دهد که عملکرد روحانی درست نبوده اما این موضوع درست نیست و گفته می‌شود که این هفته به نفع روحانی کنار می‌رود.

بادامچیان خاطرنشان کرد: اگر فرد مذکور نمایشی حضور یافته قابل توجیه نیست چرا که نامزد انتخابات فردی است که باید بخواهد رئیس جمهور باشد چرا که مردم بازیچه نیستند، اگر نمایشی آمده باشید به مردم اهانت کرده‌اید، اگر به دنبال استفاده دو برابری از زمان صدا و سیما برای ریاست جمهوری هستید خارج از عدالت عمل کرده‌اید.

وی با تاکید بر اینکه آیت‌الله رئیسی در تاریخ انقلاب اسلامی یک لحظه به دنبال منفعت‌طلبی نبوده است، تصریح کرد: او در طول دوران عمر خود تابع ولایت فقیه بوده است اما افراد مقابل او خلاف نظر رهبری با وضعیت غیر قابل قبول روز گذشته در ورزشگاه به دنبال جمع کردن رأی هستند؛ سفر انتخاباتی تشریف ببرید اما بازپرداخت یارانه قطع شده در شب انتخابات چه معنایی دارد.

بادامچیان ادامه داد: اگر بخواهیم به شخصی که در خدمت امام رضا(ع) است اهانت کرده و بگوییم که امام رضا(ع) را جناحی نکنیم خارج از قاعده‌ها عمل کرده‌ایم؛ چرا که نایب امام زمان(عج) آیت‌الله رئیسی را در خدمت امام رضا(ع) گذاشتند. قالیباف شهردار موفقی بوده هر چند هر فردی که مشق می‌نویسد غلط‌هایی نیز دارد، جریان اصولگرایی خود را به ملت عرضه داشته و گفته است که ملت هر فردی را که می‌خواهد انتخاب کند.

وی با اشاره به اینکه سراسر کشور به صداقت،‌ اخلاق، نقد منصفانه و توانایی آقامیرسلیم اذعان دارند، مطرح کرد: طرف مقابل می‌خواهد که ملت یک گزینه برای انتخاب داشته باشند تا بار دیگر سرکار بیایند در حالی که اقتدار نظام اسلامی به ویژه در مورد مذاکره‌ها به تدبیر رهبر انقلاب اسلامی وابسته بوده است.

این کارشناس مسائل سیاسی اضافه کرد: برجام نقطه مثبت و منفی مشخصی دارد که باید نقاط منفی آن را به پشتوانه ملت و رهبری رفع کنیم نه اینکه به دنبال برد برد با آمریکا به عنوان شیطان بزرگ باشیم اگر در این سال‌ها به دنبال برد دادن به دشمن بودیم چیزی از انقلاب اسلامی باقی نمی‌ماند.

وی خاطرنشان کرد: کاندیدای اصولگرایان برای انجام وظیفه به میدان آمده و نظر همه این است که آنها در میدان بمانند تا ملت بتواند در انتخاب با تنوع مورد نیاز روبه‌رو باشند.

بادامچیان اضافه کرد: سند 2030 از ننگ‌های موجود است، آموزش و پرورش کشور را با خواسته‌های غربی‌ها دنبال می‌کنند در حالی که به تذکرات شخصیت‌های مختلف توجه نکرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در انتخابات به دنبال ریخت و پاش نیستیم، گفت: حزب مؤتلفه اسلامی از پول حرام و شبهه‌ناک برای استفاده در مسیر خداوند متعال استفاده نمی‌کند به همین علت تبلیغات میرسلیم در نقاط مختلف کشور با هزینه‌های سنگین دنبال نمی‌شود.

انتهای پیام/2258*40


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top