قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 244492
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۰۰

اعتلاي فرهنگ مطالعه نيازمند كار فرهنگي مسنجم است

استاندار قم:

اعتلاي فرهنگ مطالعه نيازمند كار فرهنگي مسنجم است

استاندار قم با اشاره به فعاليت موسسات فرهنگي مختلف در كشور، ارتقاء كتابخواني را يكي از مولفه هاي رشد فرهنگي دانست و خواستار كار نسجم همه ي نهادهاي متولي شد.
به گزارش قم پرس در ديدار اعضاي مجمع كتابخانه هاي عمومي تخصصي و حوزوي مكتا طي سخناني از مشاركت و كار گروهي اين تيم براي دستيابي به چشم اندازها قدرداني كرد.
استاندار قم اظهار داشت: بايستي تلاش كنيم تا كارهاي فردي و متفرقه به كار گروهي و يكپارچه مبدل شود تا شاهد افزايش بهره وري در عرصه ي عمل باشيم.
نماينده عالي دولت در استان فردگرايي را ريشه در بعضي مشكلات فرهنگي در جامعه دانست و ادامه داد: فرهيختگان جامعه بايد در راستاي تغيير تفكر و ارتقاء كار تيمي و گروهي بكار گرفته شوند.
صادقي با بيان اينكه دنياي ديجيتال تهديدي براي ارتقاء علم و دانش محسوب مي شود تصريح كرد: بايستي با انجام كار فرهنگي كارشناسي شده و منسجم براي اعتلاي فرهنگ مطالعه گام برداشته شود.
استاندار قم با اشاره به تجربه ي موفق اين مجمع در گسترش فرهنگ مطالعه خاطرنشان كرد: دولت خود را موظف به حمايت از چنين حركت هايي مي داند.
صادقي با بيان اينكه موسسات پژوهشي و تحقيقاتي مختلفي در سطح استان در حال فعاليت هستند تصريح كرد: بايستي تلاش شود تا اين موسسات به صورت يكپارچه عمل نموده و براي هدف مشترك با يكديگر مشاركت نمايند.
وي در ادامه با اشاره به ضرورت عملگرايي مسئولان و پرهيز از دادن وعده هاي توخالي اظهار داشت: مشكلات استان و كشور با شعار حل نمي شود.
صادقي تصريح كرد: اقداماتي همچون تصفيه خانه قم، انتقال آب به استان، حل مشكلات فرودگاه و حل بسياري از مشكلات ترافيكي شهر و بهره برداري از آنها در سايه ي آرامش و بدور از هياهو صورت گرفت.


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top