قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 244749
تاریخ انتشار: شنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

استقامت مردم پای صندوق های رای ستودنی بود

استقامت مردم پای صندوق های رای  ستودنی بود

سرانجام  روند  اخذ رای در حوزه های رای گیری  به پایان رسید  و  مردم هم با حضور  و هم با صبوری و متانت خود حماسه ای جدیدی در  تاریخ سیاسی- اجتماعی  کشور رقم زدند.

 به  گزارش سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد  انتخاباتی دکتر حسن روحانی -  مردم امروز با  استقبال  بی نظیرشان پای صندوق های رای  نشان دادن  عزمشان بر مشارکت سیاسی شان  استوار است .

هرچند  شرایط آنطور  که باید و شاید مهیا نبود رای دهندگان ساعت های متمادی  در حوزه های رای گیری  در انتظار ماندند اما روند اخذ رای  سرانجام پس از حضور 16 ساعته مردم در حوزه های رای گیری  به پایان رسید و  اکنون  مرحله  شمارش آرا آغاز شده است.

 در این میان  با توجه  به  تعلل های اجرایی صورت گرفته و تحمیل شدن  انتظار های  دور از ذهن به  مردم  بخاطر  حضور متمادی در صف های به هم فشرده ،استقامت مردم برای  ثبت مشارکت شان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  ستودنی و  قابل  قدر دانی است.

بر خود فرض می دانیم که از این حضور میلیونی، پر شور و شعور همراه با صبوری و متانت مردم عزیز و وفادار قدردانی وسپاسگزاری کنیم هرچند زیان و بیان قاصر از این حضور مردم هست. باید  به این هشیاری مردم  درود فرستاد و دست مریزاد گفت. مردمی که همواره پیروز میدان های حماسه بوده اند و خیلی جلوتر از مسولان حرکت کرده اند. تا اینبار مسولان چگونه پاسخ دهند.

 

 پایگاه خبری تحلیلی قم پرس+ 2
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top