قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 269768
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ۲۲:۱۰

حذف واسطه ها مهم ترین دلیل برپایی جمعه بازار خودرویی قم

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم هدف از راه اندازی جمعه بازار خودرو ،برقراری ارتباط مستقيم بين خريدار و فروشنده و حذف واسطه ها اعلام کرد و گفت:سهولت در خرید و فروش خودرو از مهم‌ترین عامل اشتیاق شهروندان جهت مراجعه به جمعه بازار خودرو می باشدبه گزارش قم پرس؛ علیرضا مظفری با اشاره به حذف واسطه ها،  اظهار داشت: در مركز خريد و فروش خودرو در محدوده میدان بزرگ شهید رجایی تحت عنوان جمعه بازار خودرو؛ هدف، ايجاد ارتباط مستقيم بين خريدار و فروشنده و حذف واسطه ها بوده و استقبال شهروندان و جمعی از نمایشگاه داران از اين روز بازار مويد همين موضوع مي باشد.
مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم سهولت در خرید و فروش خودرو را مهم‌ترین عامل اشتیاق شهروندان جهت مراجعه به جمعه بازار خودرو دانست و افزود: هر شخصی به همان راحتی که می تواند خودرو مورد نظرش را بفروشد، به آسانی هم می تواند وسیله دیگری را انتخاب کرده و بخرد؛ جمعه بازار خودرو محل خرید و فروش خودرو اشخاصی است که قصد دارند واسطه ها را در جریان انجام معامله هایشان از میان بردارند.
مظفری با اشاره به وضعیت مشابه در سایر کلانشهرها و فعال سازی روز بازار خودرو، افزود: باید توجه داشته باشیم مدتی است پروژه جمعه بازار خودرو در چندین شهر بزرگ کشور اجرایی شده و اکنون توانسته نقش مهمی در تأمین نیازهای شهروندان ایفا نماید.
وی با تاکید بر خدمات متنوع و مناسب این روز بازار، اظهار داشت: عوامل انتظامی، کارشناسان معاینه فنی خودرو و تعویض پلاک، کارشناسان معاینه رنگ خودرو و... در محل جمعه بازار حضور دارند تا تمامی فرایند خرید خودرو اعم از کنترل، کارشناسی قیمت، صورت وضعیت خلافی، نقل و انتقال سند و غیره به صورت متمرکز در این جمعه بازار انجام شود.
مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم با اشاره به اینکه جمعه بازار خودرو هر جمعه از ساعت 9:00 الی 14:00 در محدوده میدان بزرگ شهید رجایی بربا می باشد تصریح کرد: از همشهریان درخواست می شود برای بازدید از خودروها و خرید و فروش به این مکان مراجعه نمایند.
 
منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم
64+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


نشریه اقتصاد آینده


Scroll to Top