قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 269786
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

اصحاب رسانه نقش بسزایی در ایجاد امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی دارند

اصحاب رسانه نقش بسزایی در ایجاد امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی دارند

پایگاه خبری تحلیلی قم پرس ؛، سرهنگ احمد صادقی در ابتدای نسشت خبری فرمانده انتظامی استان قم ضمن تبریک روز خبرنگار با بیان اینکه اصحاب رسانه وجدان بیدار جامعه افسران جنگ نرم و افسران‌ اطلاع رسانی هستند، اظهارداشت:اصحاب رسانه نقش بسزایی در ایجاد امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی دارند.‌

وی گفت: اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار تا حدی واضح و روشن است که با وجود تعدد رسانه ها در دنیای امروز همواره نقش موثر و محوری دارند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم افزود:خبرنگاران در راستای رفع مشکلات اقتصادی سیاسی و آسیب های اجتماعی و سایر مواردی که ممکن است به عنوان مشکل مطرح باشد نقش تاثیرگذاری دارند.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم بسیار ارزشمند بوده و افتخاری است که نصیب هرکسی نمی شود گفت:رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری در صورت هدایت صحیح و روشنگری کارکردی امنیت ساز داشته و نقش تعیین کننده ای در ثبات، پایداری و استحکام آرامش و امنیت جامعه دارند.

سرهنگ صادقی افزود:خبرنگاران چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای جامعه بوده و رسانه ها در ایجاد محیط امن اجتماعی نقش برجسته و بی بدیلی داشته و به عنوان بازوهای توانمند پلیس در گسترش امنیت اجتماعی و افزایش احساس آرامش عمومی و فردی مطرح هستند.

 
+ 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top