قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 269835
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۲۱:۳۰

ادامه بلوار فردوسي تا جمهوري به زودی به بهره‌برداري مي‌رسد

شهردار منطقه چهار قم از بهره‌برداري از ادامه بلوار فردوسي حدفاصل دانيال تا جمهوري اسلامی تا پايان مرداد ماه امسال خبر داد.به گزارش شهر نيوز، مجيد متين‌فر با اشاره به پروژه ادامه بلوار فردوسي اظهار كرد: اين پروژه حدفاصل دانيال تا جمهوري اسلامي به طول مسير 850 متر می باشد که تا پايان مرداد ماه به بهره‌برداري مي‌رسد اكنون حدود 3 هزار و 500 متر جدولگذاري شده و زيرسازي و آسفالت آن مراحل نهايي را طي مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: در این پروژه 2 ميليارد تومان جهت هزينه اجرا و 5 ميليارد تومان جهت  تملك هزینه شده است که در مجموع7 ميليارد تومان جهت این پروژه هزینه شده است.
شهردار منطقه چهار قم با بيان اينكه اين پروژه به عنوان رينگ شهري عمل مي‌كند گفت: بين مناطق يك، چهار، دو و 6 شوارع را به يكديگر متصل مي‌كند اين پروژه خيابان دانيال و آيت‌الله صدوقي را به بلوار جمهوري اسلامی متصل مي‌كند كه از نظر ترافيكي سبب كاهش ترافيك محدوده مركزي شهر و تسهيل در رفت و آمد مي‌شود.
وي عنوان كرد: پروژه ادامه بلوار فردوسي حدفاصل بلوار جمهوري تا بلوار پيامبر اعظم اين هفته آغاز شده و عمليات خاكبرداري و جدول‌گذاري آن در حال انجام است.
متين‌فر يادآور شد:‌ اين پروژه بلوار جمهوري را به بلوار پيامبر اعظم متصل مي‌كند و در حوزه تكميل رينگ فردوسي است و سبب تسهيل تردد و بهبود عبور و مرور مي‌شود.
 

 
منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم
28+ 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


نشریه اقتصاد آینده


Scroll to Top