قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 269867
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰

بهره‌برداري از 3 ايستگاه جدید آتش نشاني در قم

مدير عامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم از بهره‌برداري از 3 ايستگاه آتش نشاني جديد در آينده‌اي نزديك خبر داد.به گزارش شهر نيوز، عباس جعفري با اشاره به بهره‌برداري از سه ايستگاه جديد آتش‌نشاني گفت: اين سه ايستگاه با استفاده از بودجه سفر مقام معظم رهبري احداث شد و در زمينه خدمت‌رساني فعاليت دارند.
وي خاطرنشان كرد: ابتدا هزينه احداث 10 ايستگاه اختصاص پيدا كرد هفت ايستگاه در سال‌هاي گذشته به بهره‌برداري و ابنيه سه ايستگاه باقيمانده كامل شد كه با استفاده از 30 ميليارد تومان بودجه خودرو و تجهيزات آتش‌نشاني خريداري شده است.
مدير عامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم با اشاره به احداث سه ايستگاه جديد آتش‌نشاني گفت: ايستگاه شماره 22 آتش‌نشاني در ميدان بسيج، جنب بوستان كودك، ايستگاه شماره 23 جنب بوستان علوي و ايستگاه شماره 24 در ميدان مفيد می باشد که اين ايستگاه‌ها از روز ولادت امام رضا(ع) فعال شده نواقص و كاستي‌هاي آنها برطرف و به صورت رسمي به زودی به  بهره‌برداري خواهد رسید
وي با بيان اينكه 24 ايستگاه آتش‌نشاني در قم وجود دارد عنوان كرد: قم نخستين كلانشهر در كشور است كه به استانداردهاي لازم در زمينه ايستگاه‌هاي آتش‌نشاني رسيده است بر اساس استاندارد كشوري براي هر 50 هزار نفر يك ايستگاه آتش‌نشاني بايد وجود داشته باشد.
جعفري عنوان كرد: دغدغه‌ ايجاد ايستگاه آتش‌نشاني در هسته مركزي در خيابان شهدا میدان جانبازان وجود دارد تا خدمت‌رساني مفيد صورت گيرد.
وي يادآور شد: اكنون در سازمان آتش نشانی قم ، نزديك 500 نيروي ستادي و عملياتي وجود دارد و تجهيزات و ماشين‌آلات به روز خريداري شده است.
مدير عامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم خاطرنشان كرد: سه ايستگاه در پرديسان به صورت فعال وجود دارد كه در سه شيفت خدمت‌رساني مي‌كنند.
 
منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم
20+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید


نشریه اقتصاد آینده


Scroll to Top