قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 269876
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تقدیر امام جمعه یاسوج از پلیس استان در برخورد با بدحجابی - تأکید بر استمرار طرح مقابله با بدحجابی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،حجت الاسلام " سید علی‌اصغر حسینی"  در خطبه‌های نماز جمعه شهر یاسوج؛ مرکزاستان کهگیلویه و بویراحمد که در محل مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، اظهار کرد: مطالب زیادی مربوط به این هفته داریم که 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک است و رهبری فرمودند یکی از کارهای مهم در زمینه مسائل اقتصادی مسئله رکود و بیکاری و عدم اشتغال است ، بنابراین یکی از راه‌های مهم و موثر توجه به صنایع کوچک و متوسط است چون هم زودبازده بوده و هم اشتغال خوبی ایجاد می‌کنند.

خطیب جمعه یاسوج در ادامه و مبحث دیگری از خطبه‌ها افزود: از سوی آمریکای جهانخوار تحریم‌های زیادی بر ما تحمیل شد که آن چه موثر بوده اقتصاد مقاومتی است و هم باید توجه به درون و هم توجه به تولیدات داخلی کرد چرا که تا وقتی از داشته‌های خود بهره نگیریم نمی‌توان در مقابل تحریم‌ها چاره‌جویی کرد.

وی افزود: راه و پادزهر مقابله با تحریم‌ها اقتصاد مقاومتی است که بنیان آن بر تولیدات داخلی است که از تولید داخلی استفاده کنیم و این تولید باید اولا استاندارد باشد و در ثانی قیمت مناسب داشته باشند.

خطیب جمعه یاسوج گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی 22 مرداد سالروز پیروزی در جنگ 33 روزه است که در این جنگ همه کشورهای عربی توان خود را روی هم گذاشتند تا حزب‌الله را از بین ببرند و به همین خاطر رژیم صهیونیستی را به حرکت درآوردند ولی در همان هفته اول به شکست خود پی بردند.

وی افزود: سه هفته رژیم صهیونیستی به ناچار جنگ را ادامه داد و امریکا هم تسلیم شد و بعد از جنگ همه آن‌ها اقرار به شکست کردند و از آن طرف حزب‌الله با عظمت و با محبوبیت سربلند بیرون آمد و سید حسن نصرالله در میان شخصیت‌های اول خاورمیانه قرار گرفت.

امام جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که طاغوت ایران را سرنگون کردیم و در جنگ ایستادیم الان هم این ترامپ بی‌عقل را سر جای خود می‌نشانیم افزود: همان گونه که کره شمالی خاری در چشم آن‌ها شده است.

حسینی به مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری و سخنان رهبری اشاره کرد و گفت: رهبری فرمودند که توجه خود را بر عدالت و ایستادگی در برابر استکبار مستقر کنید که باید این نصایح رهبری را برای موفقیت در دستور کار قرار داد.

امام جمعه یاسوج به 26 مرداد سال 69 سالروز ورود آزادگان به کشور اشاره کرد و گفت: آن‌ها که از قید نفس اماره آزاد شدند آزاده شدند و توانستند در بازداشتگا‌ه‌های جهنمی رژیم بعثی مقاومت کنند و از رحمت خداوند نا امید نشدند و با ایمان در برابر سخت‌ترین سختی‌ها ایستادگی کردند.

حسینی به یکی از جرایم مشهود اشاره کرد و گفت: بد‌حجابی در خودروها در کشوری که خون داده و جوانان برومندی را برای ارزش‌ها تقدیم کرده درست نیست و نباید درکشوری که برای خدا قیام کرد این گونه احکام اسلام زیر پا گذاشته شود و بعضی از افراد پست و بی‌ریشه که شخصیت را در برهنگی می‌دانند ناهنجاری درست کنند که نیروی انتظامی باید جلوی این بزه و گناه را در حریم عمومی بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی باید حافظ احکام باشد و با این بی‌بوته‌ها و بی ریشه‌ها برخورد کند نباید شعارهای ارزشی خود را فراموش نکنیم و از نیروی انتظامی در این راه حمایت کنیم.

حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: از نیروی انتظامی که برخورد قاطع با این هنجارشکنان انجام می دهد تقدیر می کنیم، و انتظار داریم این کار ادامه داشته باشد و باید با این خودباخته ها و عروسک ها قاطعانه برخورد شود.#+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top