قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 273965
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۷:۵۷
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
مدیر عامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان بانک خون بند ناف عنوان کرد :

برگزاری گردهمایی سراسری دفاتر نمایندگی بانک خون بندناف رویان درقم

دکتر مرتضی ضرابی در خصوص برگزاری این گردهمایی توضیح داد:هر ساله با حضور دفاتر نمایندگی در سراسر کشور که در حدود ۲۹ دفتر نمایندگی فعالیت دارند گردهمایی سالانه برگزار می شود که در این گردهمایی ها معمولا گزارش سالانه دفاتر نمایندگی و ارزیابی عملکردشان مورد بررسی قرار گرفته و از دفاتری که بالاترین رتبه را در ارائه خدمات بانک خون بند ناف به خانواده ها داشته اند تقدیر می گردد.
همچنین مسئولین دفاتر نمایندگی در سراسر کشور در جریان آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه سلول های بنیادی قرار می گیرند.
ضرابی بیان کرد:به جهت استفاه از فضای معنوی و دینی شهر مقدس قم این گردهمایی و نشست در روزهای ۲۶، ۲۷ و ۲۸ مهر ماه در این شهر در جوار بارگاه حضرت معصومه(س) برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد:همچنین در کناراین گردهمایی برنامه های آتی بانک خون بند ناف رویان که برای توسعه فعالیت ها در قم طراحی شده است دنبال می شود.
مدیر عامل بانک خون بند ناف رویان تهران تصریح کرد:در این گردهمایی از مسئولان استانی،استاندار قم و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و موسسات خیریه و مسئولان جهاد دانشگاهی استان قم و ریاست پژوهشگاه رویان تهران در آئین افتتاحیه و اختتامیه دعوت به عمل آمده است.
وی گفت:در کنار برگزاری گردهمایی سراسری،یک هم اندیشی نیز با متخصصین مختلف از جمله متخصصین خون و آنکولوژی و متخصصین زنان و زایمان و ماماها که بیشترین همکاری را می توانند با بانک خون بند ناف داشته باشند برگزار می گردد.
ضرابی عنوان کرد:همکاران متخصص فوق باید در جریان آخرین دستاوردها و کاربردهای سلول های بنیادی و همچنین درمان های انجام شده قرار گیرند تا بتوانند زنان باردار را در این زمینه راهنمایی نمایند.
.مدیر عامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان بانک خون بند ناف خاطرنشان کرد:همچنین روز ۲۸ مهر ماه نیز دیدار با علما و مراجع شهر قم درباره اهمیت ذخیره سازی سلولهای بنیادی خون بندناف انجام می گیرد و از رهنمون های این عزیزان بهره مند خواهیم شد.
.
ضرابی اظهار داشت:توسعه دانش سلولهای بنیادی از مرز تحقیقات و پژوهش فراتر رفته و به عرصه کاربرد نزدیکتر شده است ؛در این میان پیوندها و درمان های صورت گرفته از بهترین دستاوردهای دانش سلولهای بنیادی می باشد.+ 1
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top