قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 276116
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۲۱:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

سوله های بحران در قم به پایگاه های چند منظوره تبدیل می شود

مدیر مرکز پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری قم گفت: با وجود ساختار جوان مرکز مدیریت بحران، رویکرد شورای شهر و شهرداری به موضوع مدیریت بحران مثبت و ویژه است و عزم جمعی برای بهبود وضع ایمنی و مدیریت بحران وجود دارد.به گزارش قم پرس؛ علی‌اکبر رحیمی با اشاره به وضعیت سوله‌های مدیریت بحران در شهر قم و کاربری آنها در زمان نبود بحران‌ها اظهار کرد: این سوله‌ها یا پایگاه‌های چند منظوره در سراسر کشور به صورت متحدالشکل ساخته می‌شود و چون جنبه پشتیبانی دارند در طول سال و مواقع غیربحرانی به عنوان پایگاه‌های ورزشی بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وی با تاکید بر اینکه یکی از سوله‌های مدیریت بحران در بوستان علوی به‌عنوان مکانی برای آموزش دانش‌آموزان با عنوان «کودکان آماده در مدرسه» استفاده می‌شود خاطرنشان کرد: سال 91 مدیریت بحران شهرداری قم شکل گرفت و با وجود ساختار جوان این نهاد رویکرد شورای شهر و شهرداری به موضوع مدیریت بحران مثبت و ویژه است و عزم جمعی برای بهبود وضع ایمنی و مدیریت بحران وجود دارد.
مدیر مرکز پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری قم تصریح کرد: می‌بینیم پس از وقوع بحران مشارکت‌های مردمی و مسئولان محلی افزایش می‌یابد ولی قبل از بحران اهمیت آن جدی گرفته نمی‌شود. به عنوان مثال مانورها و کلاس‌های آموزشی که در شهر و در طول سال برگزار می‌شود، استقبال زیاد مردمی ندارد. با این وجود تلاش می‌کنیم با برگزار مانورها و انجام سناریوهای محتمل الوقوع باز هم ایجاد حساسیت داشته باشیم.
 
اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم
41+ 1
مخالفم - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top