آخرین اخبار

کد خبر: 277087
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۹:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

220 هزار تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری قم تولید شد

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم گفت: 220 هزار تن آسفالت از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه در کارخانه آسفالت این سازمان تولید شد و در اختیار مناطق شهرداری قم قرار گرفت.به گزارش قم پرس؛ محمدتقی نادعلی با اشاره به زیرمجموعه معاونت اجرایی سازمان توسعه و عمران شهرداری قم، اظهار کرد: کارخانه تولید آسفالت، کارخانه تولید مصالح خاکی برای شوارع در معدن شهید مولوی، کلیه ماشین آلات عمرانی مثل لودر و غلطک و واحد تولید قطعات بتنی زیرنظر این معاونت اداره می‌شود.
وی ادامه داد: 220 هزار تن آسفالت از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه در کارخانه آسفالت این سازمان تولید شد و در اختیار مناطق شهرداری قم قرار گرفت و در پروژه‌ها استفاده شد، تمام تولید کارخانه آسفالت در استان قم مصرف می‌شود.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم افزود: توافق نامه ای مردادماه امسال با اداره کل آموزش و پرورش استان قم منعقد شد تا سازمان نوسازی مدارس، قیر را تامین کند و وظیفه تولید و پخش آسفالت برای مدارس، به عهده شهرداری قم باشد، براساس این توافق آسفالت حدود 50 مدرسه را انجام دادیم، همچنین برای شهرداری‌های کهک و قنوات در ازای تامین قیر توسط این شهرداری‌ها، آسفالت تولید کردیم و در اختیار آن‌ها قرار دادیم.
نادعلی با اشاره به افزایش کیفیت آسفالت تولیدی توسط سازمان توسعه و عمران شهرداری قم، اظهار کرد: نیروی کارشناس کنترل کیفی را در این کارخانه استخدام کردیم تا هم بر مصالح ورودی و هم بر تولید آسفالت نظارت داشته باشد، خوشبختانه با استقرار این کارشناس و رصد مصالح ورودی، کیفیت آسفالت تولید شده در کارخانه را بالا بردیم و درصد قیر را کاهش دادیم.
وی ادامه داد: هر چقدر که قیر را در تولید آسفالت به صورت بهینه مصرف کنیم، در هزینه صرفه جویی خواهیم کرد و هم کیفیت آسفالت بالا می‌رود.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم در پایان خاطرنشان کرد: این سازمان در گذشته ماشین آلاتی با عمر حدود 30 سال و 40 سال داشت، هر چقدر عمر ماشین آلات بالا برود، راندمان کار کاهش پیدا می‌کند، اواخر سال گذشته قرارداد سه میلیاردی تومان منعقد و یک سری ماشین آلات نیمه سنگین مثل لودر و بیل مکانیکی را وارد ناوگان سازمان کردیم و این ماشین آلات در پروژه‌های شهر قم فعال هستند.
 
27+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top