قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 277287
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

پیش‌بینی امکانات ویژه معلولان در ناوگان جدید سازمان اتوبوسرانی قم

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: با اشاره به خریداری ناوگان جدید اتوبوسرانی برای شهر قم، بیان کرد: 40 دستگاه جدید خریداری شده ، آماده استفاده معلولان می باشد که در آنها تغییر ارتفاع اتوبوس و رمپ ویژه معلولان پیش‌بینی شده است.به گزارش قم پرس؛ حسین مومنی موحد در نشست مسئولان شهری با مدیران سازمان بهزیستی و نمایندگان جامعه معلولان شهر قم، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای مناسب‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: در گذشته برای تردد 11 دستگاه اتوبوس ویژه داشتیم که به صورت دستی رمپ ویلچر در آنها نصب شده بود.
وی با اشاره به خریداری ناوگان جدید اتوبوسرانی برای شهر قم، بیان کرد: 40 دستگاه جدید خریداری شده نیز آماده استفاده معلولان شده و در آنها تغییر ارتفاع اتوبوس و رمپ ویژه معلولان پیش‌بینی شده است.
مومنی موحد با تاکید بر اینکه تامین امکانات لازم برای حضور معلولان در اتوبوس‌ها در حال انجام است، افزود: کمربند ویژه معلولان هم در حال خرید هستیم تا با نصب صندلی مخصوص معلولان مشکل آنها رفع شود.
وی از مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس ویژه معلولان و نابینایان خبر داد و افزود: ایستگاه‌های بی آر تی در خط یک و دو با رعایت ضوابط مناسب‌سازی اجرا شده و به دنبال مناسب‌سازی بقیه ایستگاه‌های شهر برای معلولان هستیم.
 
37+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top