قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 277302
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

ديدار وزير ارشاد، حج و اوقاف افغانستان با استاندار قم - تاكيد طرفين براي افزايش اتحاد دو كشور ايران و افغانستان

ديدار وزير ارشاد، حج و اوقاف افغانستان با استاندار قم/ تاكيد طرفين براي افزايش اتحاد دو كشور ايران و افغانستان

وزير ارشاد ، حج و اوقاف افغانستان با استاندار قم ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي استاندار قم صبح امروز در ديدار فیض محمد عثمانی وزير ارشاد، حج و اوقاف افغانستان طي سخناني همكاري دو كشور ايران و افغانستان را بر اساس دوستي و احترام متقابل عنوان كرد و گفت: كشورهاي منطقه خصوصا مسلمين بايستي به اصل اتحاد تكيه نموده و در برابر هرگونه تهاجم غيراصيل داخلي و خارجي متحد باشند.
نماينده عالي دولت در استان با اشاره به توجه ايران به امنيت ساير كشورهاي مسلمان خصوصا همسايگان خاطرنشان كرد: جمهوري اسلامي به درخواست كمك از سوي كشورهايي كه مورد تخاصم واقع شده اند پاسخ مثبت داده است.
استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به حضور نزديك به 200 هزار نفري اتباع كشور افغانستان در استان قم افزود: مسئولان استان همواره تلاش مي كنند تا مهاجرين، همچون شهروندان ايراني از امكانات كشور بهره مند شوند.
صادقي تاكيد رهبر معظم انقلاب مبني بر برخورداري همه ي اتباع خارجي از نعمت تحصيل را مورد توجه قرار داد و گفت: حتي فرزندان اتباع خارجي كه به صورت غيرمجاز به كشور وارد شده اند نيز از اين موهبت بهره مند مي شوند.
فیض محمد عثمانی وزير ارشاد ، حج و اوقاف افغانستان نيز در اين ديدار با بيان اينكه افغانستان امن به نفع منطقه است گفت: ‌عدم ثبات در يك كشور موجب ناامني در كشورهاي همسايه مي شود.
وزير ارشاد ، حج و اوقاف افغانستان با بيان اينكه كشور ايران طي 4 دهه ي گذشته مهمان نوازي بسيار خوبي از اتباع افغانستان داشته است افزود: جمهوري اسلامي ايران براي كشور افغانستان سبب خير بوده است.
فيض محمد عثماني خاطرنشان كرد: به بركت اين مهاجرت ها و استفاده از موهبت آموزش عالي ايران، صفحه ي جديد علمي فرهنگي و تمدني در كشور افغانستان باز شد.
وي با بيان اينكه بسياري از مهاجرت ها از روي اجبار و به منظور استفاده از نعمت آموزش و پرورش ايران است تصريح كرد: آموزش عالي ايران در منطقه از سطح علمي بسيار بالايي برخوردار است.


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top