آخرین اخبار

کد خبر: 277573
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۲۳:۳۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

همایش پیشگیری از آلزایمر ویژه بازنشستگان جهاد

همایش پیشگیری از آلزایمر ویژه بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی استان قم برای اولین بار در استان صبح امروز، دوشنبه ۲۰ آذرماه سال ۹۶ در محل ساختمان مرکز آموزش سازمان جهاد کشاورزی واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش فجر۲۴ ، مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اعلام این خبر گفت: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، همایش پیشگیری از آلزایمر توسط این مدیریت و کانون بازنشستگان سازمان و با همکاری صندوق بازنشستگی استان قم روز دوشنبه در محل ساختمان خیابان امام خمینی (ره) سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار گردید.

حسین آوازی اظهار داشت: این همایش برای اولین بار در کشور در استان قم به صورت پایلوت برگزار شد و با توجه به تلاش های صورت گرفته، مورد استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این همایش کارشناسان به بیان نکاتی در خصوص آشنایی با بیماری آلزایمر و راه های پیشگیری از آن پرداختند و به سوالات مختلف بازنشستگان در این زمینه پاسخ دادند.

وی افزود: در پایان این همایش شرکت کنندگان از برگزاری چنین برنامه های آموزشی اظهار رضایت نموده و درخواست استمرار دوره های آموزشی از این دست را داشتند.

مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم در ادامه سخنان خود به وضعیت فراگیر شده بیماری آلزایمر در جهان اشاره کرد و گفت: به منظور آگاه سازی موی سپیدان عرصه اداری سازمان جهاد کشاورزی استان قم، از شرکت کنندگان در این همایش درخواست داریم به عنوان سفیران ترویج فرهنگ پیشگیری و مبارزه با بیماری آلزایمر، نه تنها در بین بازنشستگان سازمان بلکه در بین تمام بازنشستگان استان نسبت به آگاه سازی خطرات این بیماری و ارائه راهکار های پیشگیری اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: به اعتقاد کارشناسان همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، لذا در اجرای آن از کلیه بازنشستگان معزز درخواست می شود در شناخت عامل بیماری و پیشگیری از آن همت گمارند.
منبع: روابط عمومی

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top