قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 279095
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۲ دی ۱۳۹۶ ۰۱:۵۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تکمیل فاز 2 توسعه بوستان جنگلی ولایت تا پایان سال

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از تکمیل فاز 2 توسعه بوستان جنگلی ولایت تا پایان سال خبر داد.به گزارش قم پرس؛ پیام جوادیان با اشاره به آخرین وضعیت تکمیل بوستان جنگلی ولایت، اظهار کرد: فاز 2 توسعه جنگلی محدوده عوارضی تهران، حریم اتوبان عوارضی کاشان به سمت تهران (حاشیه بزرگراه) در حال انجام است.
وی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود این پروژه تا اواخر امسال تکمیل گردد، افزود: توسعه جنگلی حاشیه بزرگراه بیش از 30 هکتار برنامه ریزی شده که تاکنون 24 هکتار آن انجام شده است.
جوادیان با تاکید بر اینکه روند توسعه فضای سبز جنگلی این منطقه ادامه دارد، تصریح کرد: پس از این مرحله بنا به شرایط اقلیمی با دو ماه وقفه این پروژه از 10 بهمن ماه بعد از مناسب شدن شرایط اقلیمی از سرگرفته می‌شود و تا پایان سال ادامه دارد.
وی با تاکید بر اینکه همزمان با کاشت، پروژه لوله گذاری در بزرگراه و محدوده جنگلی ولایت انجام می‌شود، گفت: تا پایان امسال همه سیستم بوستان جنگلی ولایت با سیستم قطره ای آبیاری می‌شود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم اذعان کرد: در منطقه جنگلی عمدتاً گونه‌های زیتون مثمر و کاج تهران و سنجد کاشته شده و در قطعات مشخص کشت انار نیز انجام می‌شود.
جوادیان اعتبار درنظر گرفته شده برای توسعه کاشت و احیا درخت زیتون در این بوستان را 500 میلیون تومان و اعتبار سیستم آبیاری را 660 میلیون تومان عنوان کرد.

 
34+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top