قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 279112
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۲ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰

برگزاری بیست و سومین جشنواره قرآنی و حدیث المصطفی در لبنان

   

  برگزاری بیست و سومین جشنواره قرآنی و حدیث المصطفی در لبنان

  تاريخ  انتشار خبر: پنج شنبه ٢١ دی ١٣٩٦

  ساعت انتشار خبر: ١٠:٥٦

  شماره خبر: ٩٠٥٨٧

گروه گزارش: بیست و سومین جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی المصطفی در نمایندگی جامعه المصطفی در لبنان با شعار "القرآن الکریم: نهج الحیاه و استقامه" در حال برگزاری است.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، بخش معارفی (کتبی) شامل رشته های قرآنی و حدیثی همچون "تفسیر سورهای کهف و مریم از تفسیر الکاشف محمد جواد مغنیه"، "تفسیر سوره های کهف و مریم از تفسیر مجمع البیان شیخ طبرسی"، "مطالعات نهج البلاغه از خطبه 1 تا 50" و "مطالعات صحیفه سجادیه از دعای 1 تا 9" می باشد.

بخش (مهارتی) شفاهی نیز شامل رشته های حفظ 3، 5، 10، 15 و کل قرآن کریم و رشته قرائت ترتیل و قرائت تحقیق برای خواهران و برادران می باشد.

مسابقات بخش مهارتی (شفاهی) در شهر بیروت، در رشته های حفظ و ترتیل ویژه برادران در حوزه رسول اکرم (ص) و ویژه خواهران در حوزه الزهرا (س) در تاریخ 15 دسامبر سال 2017 برگزار شد.

مسابقات بخش مهارتی (شفاهی) در شهر نبطیه، در رشته های حفظ و ترتیل ویژه برادران در حوزه بقیه الله الاعظم (عج) و ویژه خواهران در معهد الشهید ام یاسر (س) در تاریخ 13 ژانویه سال 2018 برگزار خواهد شد.

مسابقات بخش مهارتی (شفاهی) در شهر صور، در رشته های حفظ و ترتیل در جمعیه القرآن الکریم و معهد الامام الحسن (ع) در تاریخ 14 ژانویه 2018 برگزار خواهد شد.

مسابقات بخش مهارتی (شفاهی) در شهر هرمل، در رشته های حفظ و ترتیل در جمعیه القرآن الکریم در تاریخ 21 ژانویه 2018 برگزار خواهد شد.

مسابقات بخش مهارتی (شفاهی) در شهر بعلبک، در رشته های حفظ و ترتیل ویژه برادران در حوزه الامام المنتظر (عج) للدراسات الاسلامیه و ویژه خواهران در مرکز السیده خدیجه (س) للهیئات النسائیه در تاریخ 25 ژانویه سال 2018 برگزار خواهد شد.

مسابقات بخش مهارتی (شفاهی) در شهر بعلبک، در رشته های حفظ و ترتیل در معهد بهاء الدین در تاریخ 27 ژانویه 2018 برگزار خواهد شد.

مسابقات بخش معارفی (کتبی)، در رشته های تفسیر، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در تمامی مراکز ویژه برادران همچون حوزه الامام المنتظر (عج) للدراسات الاسلامیه، معهد الامام الصادق (ع)، حوزه بقیه الله الاعظم (عج) و مراکز ویژه خواهران همچون حوزه سیده الزهرا (س)، معهد الامام الصادق (ع)، معهد الشهید ام یاسر (س) بصورت همزمان در تاریخ 12 ژانویه 2018 برگزار خواهد شد.

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top