قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 284438
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ ۱۶:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

طرح ساماندهی میدان 72 تن امسال اجرایی می‌شود

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت:میدان 72 تن پیشانی و ورودی شهر است و سال گذشته پیگیر بودیم تا طرحی برای این میدان و ساماندهی آن به تصویب برسد؛ از برنامه‌های اصلی شهرداری قم، ساماندهی میدان 72 تن است تا از این وضعیت فعلی خارج شود.به گزارش قم پرس؛ رضا پوریافر با بیان اینکه این سازمان، براساس سند جامع و برنامه‌های طرح ترافیک شهر حرکت می‌کند اظهار کرد: احداث پایانه‌ جنوبی قم در سال 97 جزو اولویت‌های شهرداری است و طرح آن سال گذشته تکمیل و امسال اجرایی خواهد شد.
وی به مشکلات میدان 72 تن و ضرورت ساماندهی این میدان اشاره کرد و افزود: میدان 72 تن پیشانی و ورودی شهر است و سال گذشته پیگیر بودیم تا طرحی برای این میدان و ساماندهی آن به تصویب برسد؛ از برنامه‌های اصلی شهرداری قم، ساماندهی میدان 72 تن است تا از این وضعیت فعلی خارج شود.
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با تاکید بر اینکه اجرای پایانه‌های غیرمتمرکز را در سال جاری در دستور کار داریم اظهار کرد: بخشی از این برنامه سال گذشته در پردیسان و میدان نبوت انجام شد.
وی با بیان اینکه سهم جابجایی حمل و نقل عمومی در کشور در حال کاهش است گفت: اما با این وجود تفاوتی در جابجایی مسافر امسال نداشتیم اگرچه سرویس‌ها کمتر بوده اما جابجایی مسافر تقریبا به همان اندازه بوده است.

 
66

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top