قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 284477
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

ادامه عملیات نهضت آسفالت معابر و شوارع در سطح منطقه دو

سرپرست شهرداری منطقه دو قم از ادامه اجرای عملیات نهضت آسفالت معابرو شوارع در سطح این منطقه خبر داد.به گزارش قم پرس؛ رضا رحیمی با اشاره به اینکه نهضت آسفالت معابر و شوارع تا رفع مشکل تمام معابر سطح منطقه ادامه می یابد اظهار داشت: اجرای عملیات آسفالت در سطح معابر اصلی و فرعی،آغاز شده و خیابان‌‎های طفلان مسلم و باهنر از جمله معابری می باشند که تاکنون عملیات روکش آسفالت در این معابر اجرا شده است.
سرپرست شهرداری منطقه دو قم بیان کرد: پروژه اجرای روکش آسفالت در خیابان طفلان مسلم به طول 800 متر و با مساحت 8800 مترمربع و با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال انجام شده است.
رحیمی خاطرنشان کرد: خیابان باهنر حدفاصل بلوار بنی فضل تا شاهد شرقی نیز به طول 800 متر و با مساحت 12800 متر مربع با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال آسفالت شده است.
وی در ادامه گفت: با توجه به اتمام حفاری فاضلاب در بخش زیادی از معابر منطقه دو نیاز به انجام روکش آسفالت معابر احساس شد و در این راستا و در جهت تسهیل و در عبور و مرور و رفاه حال بیشتر شهروندان اجرای عملیات روکش آسفالت آغاز و در روزهای آینده این عملیات در سایر معابر منطقه ادامه خواهد یافت.

 
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
50

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top