قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 284641
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ۱۴:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

فرهنگ زيربناي توسعه ي همه جانبه ي كشور است

استاندار قم:

فرهنگ زيربناي توسعه ي همه جانبه ي كشور است

استاندار قم در جلسه شوراي فرهنگي استانداري قم فرهنگ را زيربناي توسعه ي همه جانبه ي كشور دانست و گفت: مهمترين راهكار ترقي فرهنگ عملگرايي مسئولان است.
به گزارش قم پرس سید مهدی صادقی استاندار قم پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي فرهنگي استانداري قم طي سخناني عملگرايي مسئولان در حوزه ي مسائل فرهنگي را بهترين راهكار براي ترويج معروف دانست.
استاندار قم با بيان اينكه فرهنگ زيربناي توسعه ي همه جانبه است افزود: در احاديث و روايات ديني نيز موارد گسترده و جامعي در زمينه ي فرهنگ و اخلاق اسلامي داريم.
وي ادامه داد: با وجود تاكيدات ائمه ي معصومين (ع) و قرآن بر توجه به اخلاقي ديني، در بسياري عرصه ها به دليل عدم پايبندي اعتقادي و عملي موفقيت حاصل نمي شود.
صادقي با بيان اينكه كار فرهنگي بايستي با خلوص نيت و علاقه انجام شود افزود: با بخش نامه و دستور اين مسئله محقق نخواهد شد.
نماينده عالي دولت در استان همچنين يكي از كاركردهاي شركت در نماز جماعات را وحدت و انسجام دانست و گفت: ترويج نماز بايستي بواسطه ي شيوه هاي اخلاقي و فرهنگي صورت پذيرد.
مهرداد غضنفري امرايي معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم نيز در اين جلسه اظهار داشت: مباحث فرهنگي در ايران اسلامي ريشه در معارف ديني دارد.
وي با اشاره به قرار گرفتن استان قم در بين 5 استان برتر در حوزه ي نماز را مورد توجه قرار داد و گفت: اين مساله زيبنده ي اين استان نيست و در تلاش هستيم تا رتبه ي برتر كشور در اين حوزه را كسب كنيم.
وي با اشاره به تاكيد مقام عالي وزارت مبني بر رضايتمندي مردم از خدمات دولت افزود: خروجي عملكرد مسئولان استان بايستي جلب رضايت شهروندان باشد.
معاون استاندار قم خاطرنشان كرد: بازديد از دستگاه هاي اجرايي به صورت دوره اي انجام خواهد شد.
در اين جلسه رؤساي كميته هاي ذيل شوراي فرهنگي استانداري قم گزارشي از اقدامات سال 96 و برنامه هاي سال 97 خود ارائه دادند.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top