آخرین اخبار

کد خبر: 285803
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کسب روزی حلال توسط کارکنان ناجا قابل ستایش است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،حجت الاسلام والمسلمین" حسن زاده" امام جمعه کیش در همایش بصیرت افزایی خانواده کارکنان انتظامی و دریابانی کیش در محل خانه فرهنگ و هنرلبخند کیش به کسب روزی حلال و تاثیر آن بر قلب انسان تاکید کرد و گفت: کسب روزی حلال جهاد فی سبیل الله است..

  وی با اشاره به اینکه کارکنان نیروی انتظامی، سربازان ولایی هستند و با هدف خدمت به مردم در راه خدا گام بر می دارند و زحمات این عزیزان به ثمر نخواهد نشست مگر با حمایت بی بدیل خانواده آنان و این کار شایسته تقدیر است.

وی نیروی انتظامی را از نهادهایی خواند که در تمامی صحنه ها، همراه و حامی امنیت و آرامش مردم هستند؛ این عملکرد موفق، نشان از ایثار، گذشت و معرفت این نهاد و خانواده های آنان دارد .

امام جمعه کیش ادامه داد: ارتقاء علم و دانش و آگاهی برای داشتن زندگی سالم ضروری است که عقیدتی سیاسی انتظامی کیش با برگزاری این همایش ها به دنبال تقویت بنیه اعتقادی و علمی خانواده کارکنان پلیس کیش است.

وی امنیت و آرامش موجود در جزیره کیش را ستودنی عنوان کرد و یادآور شد: با وجود تعداد کثیری از هموطنان در ایام نوروز امنیت و آرامش و رضایت مسافران را شاهد بودیم و اگر پلیس نبود، قطعا حوزه اقتصادی جزیره هم رونق نمی گرفت .

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی و پشتیبانی خانواده آنان ، تاکید کرد: ما همیشه پشتیبان شما خواهیم بود و از اینکه پلیس در جزیره کیش برای تامین نظم و امنیت حضور دارد، بسیار خوشحال هستیم و خداوند را شاکریم که با تامین امنیت و آرامش، زمینه زندگی سالم را فراهم می نمایید.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top