کد خبر: 285869
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

جذب دانشجوی مامایی در مقطع دکتری تخصصی


دبیر شورای علوم پایه، بهداشت، پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با بیان اینکه که دانشگاه های اهواز و تبریز در مقطع کارشناسی ارشد مامایی، دانشجو جذب می‌کنند، از پذیرش دانشجویان مامایی در مقطع دکتری تخصصی در حوزه بهداشت باروری در همین دانشگاه ها خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر جمشید حاجتی، دبیر شورای علوم پایه، بهداشت، پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در مراسم بزرگداشت روز جهانی ماما با اشاره به اینکه مباحث آموزشی مقاطع رشته مامایی در وزارت بهداشت توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی بهداشت و تخصصی تعیین می شود، اظهار داشت: مقاطع مختلف رشته مامایی عمدتا به وسیله هیات ممتحنه و برنامه ریزی رشته مامایی (هیات بورد مامایی) نظارت، هدایت و برنامه ریزی می شود.

وی با تاکید بر آموزش بالین محور، گفت: در تلاش هستیم که معضلات آموزشی را در دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی کاهش داده و موانع را برطرف کنیم. بر همین اساس، لازم است که آموزش کامل در بالین و بیمارستان آموزشی داشته باشیم. همچنین پیرامون این موضوع با هیات مامایی بالینی رایزنی هایی صورت گرفته است.

دکتر حاجتی در پایان تصریح کرد: با حوصله، تدبیر، رعایت انصاف و انجام نظارت از سوی حوزه های مختلف آموزش ، مشکلات حل خواهد شد./۲۰۳

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top