قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 285918
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کسی تواناست که عالم خداترس باشد

وزیر بهداشت در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی:

وزیر بهداشت گفت: برای سربلندی و موفقیت بیمارستان فارابی، افراد زیادی برای آموزش، ارتقای مهارت ها و اعتبار ایران و ایرانی زحمت کشیده و پیر شده اند.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی  در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی، تازه های چشم پزشکی، ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری بیست و چهارمین دوره از این سمینار، گفت: آنچه به ارتقای دانش و مهارت چشم پزشکی در بیمارستان فارابی کمک می کند، علاقه مندی، تعصب، آموختن و آموزش دادن است.

وزیر بهداشت تصریح کرد: اگر بخواهید در تراز نیاکان و بزرگان بیمارستان فارابی حرکت کنید، باید همدلی داشته باشید و از رقابت های بیجا و آزار دهنده، پرهیز کنید  مهم است که رقابت علمی داشته باشید و در راستای عالم شدن حرکت کنید.

دکتر هاشمی  اضافه کرد: برخی افراد نمی خواهند که فارابی به شایستگی دست یابد و در علوم پزشکی و چشم پزشکی، نقش آفرین باشد بنابراین باید مراقبت کنید.

وزیر بهداشت با اشاره به ضرورت حفظ احترام اساتید، گفت: اساتید در کلاس و اتاق عمل آموزش های مهمی به دانشجویان و پزشکان می دهند و اگر می خواهید که مورد احترام باشید تا می توانید به ویژه به اساتید، والدین و دیگران احترام بگذارید.

دکتر هاشمی در پایان یادآور شد: فردوسی قرن ها پیش شعر "توانا بود هر که دانا بود" را سروده است و امروز در قرن بیست و یکم، کسی تواناست که عالم خداترس باشد چراکه پول، زور، مقام و منصب نمی تواند نمادی از توانایی باشد./206

جمعه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١١:٢٢ / شماره خبر: ١٧٦٢٩٣ / تعداد نمايش: 66

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 1

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top