کد خبر: 285951
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

آماده‌سازی چهار پارکینگ با ظرفیت بیش از 2300 دستگاه اتوبوس و سواری

شهردار منطقه سه قم گفت: ‌مدیریت چهار پارکینگ پارکسوار شمالی با ظرفیت 118 دستگاه اتوبوس، پارکینگ طیبی با ظرفیت 860 دستگاه سواری، پارکینگ انتظار با ظرفیت 600 دستگاه سواری و پارکینگ نیایش با ظرفیت 790 دستگاه سواری بر عهده این منطقه گذاشته شده است.به گزارش شهر نیوز، سید شمس الدین نعمتی در حاشیه حضور در ستاد تسهیلات زائرین نیمه شعبان مستقر در مسجد مقدس جمکران  با اشاره به اینکه نیروهای اجرایی و ستادی شهرداری منطقه سه بیش از 15 روز گذشته برای ارائه خدمات ویژه به زائران نیمه شعبان در حالت آماده باش هستند، اظهار کرد: به همت این افراد آزین‌بندی سطح منطقه با پارچه‌ها و ریسه‌های رنگی و نورپردازی کمربندی امام علی(ع)، مسیر جمکران و پارکینگ طیبی انجام شده است.
وی اضافه کرد: ‌مدیریت چهار پارکینگ پارکسوار شمالی با ظرفیت 118 دستگاه اتوبوس، پارکینگ طیبی با ظرفیت 860 دستگاه سواری، پارکینگ انتظار با ظرفیت 600 دستگاه سواری و پارکینگ نیایش با ظرفیت 790 دستگاه سواری بر عهده شهرداری منطقه سه قم گذاشته شده است.
شهردار منطقه سه قم از ارائه خدمات مختلف به ایستگاه‌های صلواتی سطح منطقه یاد کرد و گفت:‌ 32 ایستگاه دارای مجوز و 27 واحد ایستگاه خودجوش در سطح منطقه فعالیت دارند.
وی خاطرنشان کرد: توزیع تعداد قابل توجهی کارتن پلاست میان ایستگاه‌های صلواتی سطح منطقه، لکه‌گیری بلوار زائر و مسیرهای منتهی به جمکران، آماده‌سازی سرویس‌‌های بهداشتی بوستان‌ها و پارکینگ انتظار و خط‌کشی پارکینگ‌های طیبی، نیایش و انتظار از جمله اقدامات انجام شده توسط شهرداری منطقه سه است.
نعمتی با اشاره به استقرار دو دستگاه تانکر آب برای وضو و تامین آب مصرفی سرویس‌های بهداشتی در اطراف مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: استقرار دو تانکر آب شرب با ظرفیت هزار لیتر، برپایی ستاد خدمات‌رسانی شماره سه در پارکینگ طیبی، احداث جایگاه استقرار نیروی انتظامی، بسیج، آتش‌نشانی، اورژانس، نمازخانه و استراحتگاه موقت در پارکسوار طیبی، استقرار نیروهای پیشگیری از تخلفات شهری به صورت 24 ساعته در محدوده جمکران و سطح منطقه از جمله دیگر اقدامات است.
وی از برپایی ستاد گمشدگان در پارکینگ طیبی یاد کرد و ادامه داد: در این پارکینگ بیش از دو هزار بسته راهنمای زائر شامل کارت مخصوص شناسایی پارکینگ، نقشه راهنما و کیسه زباله مخصوص خودرو میان زائران توزیع شده است.
شهردار منطقه سه قم با بیان اینکه 85 نفر از نیروهای این منطقه از صبح امروز خدمات خود را در اطراف مسجد مقدس جمکران آغاز کرده‌اند، عنوان کرد: این افراد نیز در کنار دیگر نیروهای شهرداری قم در قالب سه شیفت تا فردا به ارائه خدمات مختلف به زائران مشغول خواهند بود. 
28

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top