آخرین اخبار

کد خبر: 286201
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۲۰:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

ايجاد امنيت پايدار در جامعه هدف نهايي پليس است

سردار "علیرضا مظاهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس و با اشاره به اينکه تعامل پليس با مردم مايه گسترش امنيت پايدار و مقابله با ترفندهاي دشمنان قسم خورده ميهن اسلامي است، گفت: با تكيه بر مشاركت مردم مي توان گام هاي مؤثر و مستحكمي در تأمين امنيت پايدار برداشته و جامعه اي امن، آرام، بانشاط و با حداقل جرايم ايجاد كرد.

وی افزود: کاهش جرايم و ارتقاء امنيت اجتماعي از مطالبات اصلي مردم و نيازهاي اساسي جامعه است که منزلت پليس را در سايه تفکر اجتماعي افزايش مي‌ دهد.

سردار مظاهری خاطرنشان کرد: نا امني يک مانع جدي بر سر راه رشد، شکوفايي و توسعه همه جانبه جوامع به شمار مي ‌رود و از اين رو امنيت، يک توليد جمعي محسوب مي شود که با مشارکت مردم و نهادهاي اجتماعي محقق خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی، رمز موفقيت پليس در مأموريت ‌هاي محوله را تعامل با مردم دانست و تصريح کرد: پليس امروز با توکل بر خدا و پيروي از ولايت فقيه با اقتدار و هوشياري خود توانسته است اعتماد و رضايت مردم را جلب کند.

فرمانده انتظامي استان خراسان شمالی، ايجاد امنيت پايدار براي شهروندان را هدف نهايي پليس برشمرد و گفت: پلیس با برهم زنندگان نظم اجتماعی و افرادی که آسایش شهروندان را به مخاطره می اندازند، با قاطعیت تمام برخورد می کند.

سردار مظاهری در ادامه با تاکيد بر تکريم ارباب رجوع و حفظ حريم شهروندان، اظهار داشت: اعتماد مردم به پليس زماني محقق مي شود که مردم آرامش و احساس امنيت را به طور ذهني و فکري درک کنند و اين امر، اعتماد مردم را که سرمايه پليس است، کسب خواهد كرد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پليس بايد بيش از پيش برای خدمت رساني به مردم از همه امکانات خود استفاده کند تا ضمن رسيدگي سريع به مشكلات مردم، حقي از آنان ضايع نشود.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان، تاکید کرد: همه ما بايد از فرصتي که در لباس نيروي انتظامي براي خدمت به مردم در اختيار داريم، استفاده کنيم و خدمات انتظامي را به نحوي شايسته و در شأن مردم ارائه دهيم./

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top