قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 286230
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

لزوم تسریع در انتقال صنوف و مشاغل مرتبط به خدمات خودرو به شهرک خودرویی قم

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم بر لزوم تسریع در انتقال صنوف و مشاغل مرتبط به خدمات خودرو به شهرک خودرویی قم با هماهنگی اتاق اصناف و اتحادیه‌های مرتبط تاکید کرد.به گزارش قم پرس؛ سید حسن رضوی در بازدید از شهرک صنوف با اعلام رضایت مندی از فعالیت های عمرانی در این پروژه ، گفت: مقرر شده تا با همکاری و مساعدت همه متولیان استان مشکلات انتقال آهن فروشان و آهنگران به شهرک صنوف مرتفع گردد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم افزود: شهرداریها و دستگاه های اجرایی ذیربط موظفند به منظور استفاده از ابزارهای تشویقی از جمله تعیین محل جدید استقرار و تامین زیرساخت های لازم برای تسهیل در انتقال مشاغل و صنوف برنامه ریزی و اقدام نمایند.
رضوی با اشاره به ضرورت انتقال سریع مشاغل مذکور به شهرک صنوف، اظهار داشت: انتقال واحدهای خدماتی که فعالیت آن ها منجر به آلودگی صوتی و ترافیکی در مناطق شهری می‌شود براساس اصلاحیه قانون نظام صنفی به خارج از شهر ضروری است.
وی افزود: انتقال اصناف بویژه صنوف آلاینده به داخل شهرک‌های ویژه می‌تواند مزایایی مانند کاهش صنوف آلاینده در شهرها، کاهش ناهنجاری های سمعی و بصری و کاهش ترافیک درون شهری را نیز در پی داشته باشد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم در ادامه بر لزوم تسریع در انتقال صنوف و مشاغل مرتبط به خدمات خودرو به شهرک خودرویی قم با هماهنگی اتاق اصناف و اتحادیه‌های مرتبط تاکید کرد و افزود: در صورت برقراری این هماهنگی انتقال واحدهای مذکور با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
رضوی اظهار داشت: احداث پروژه هایی نظیر پروژه شهرک خودرویی دسترسی مردم را به خدمات آسان کرده و سبب کاهش معضلات ترافیکی و زیست محیطی خواهد شد.
وی به استقرار و پراکندگی نامناسب این مشاغل در سطح شهر اشاره داشت و افزود: وضعیت موجود به خصوص ورودی های شهر و هسته مرکزی موجب آن شده که آلودگی‌های صوتی، زیست محیطی و ترافیکی ثمره این مشاغل باشد؛ از این رو، لازم است که اتاق اصناف و اتحادیه های  اصناف خدمات خودرویی علی الخصوص اتحادیه نمایشگاه داران، تمهیدات لازم را در خصوص انتقال مشاغل انجام دهند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم بر گسترش همکارى های سازمان میادین شهرداری و اتاق اصناف تاکید کرد و افزود: سازمان میادین در راستاى وظایف محوله و قانونى خود در ارتباط با ساماندهى مشاغل اقدامات مناسب و قابل قبولی انجام داده و یا در دست مطالعه و اجرا دارد که در این راستا هماهنگی سایر ادارات و دستگاه های خدمات رسان ضروری به نظر می رسد.
رضوی به اطلاع رسانی در زمینه شناخت هر چه بیشتر نسبت به ساماندهى مشاغل و تاثیرات آن بر جامعه، هماهنگى هاى لازم با مجموعه هاى مرتبط در جهت بسترسازى مناسب اشاره و اظهار داشت: این امر همت، عزم و تلاش همگانى را مى‌طلبد تا در سایه تعامل با تمام اصناف و اتحادیه‌ها و تمامى ارگان هاى ذینفع و ذی نفوذ و همچنین شهروندان آگاه و مسئولیت‌پذیر در این زمینه، دستیابی به اهداف مورد نظر حاصل شود.


 
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
35

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top