آخرین اخبار

کد خبر: 286558
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف 480 کیلو مواد افیونی در شرق استان تهران

کشف 480 کیلو مواد افیونی در شرق استان تهران

گروه استان ها_ ویژه شرق استان تهران_ فرمانده انتظامی استان از انهدام 3 باند توزیع مواد مخدر به همراه 480 کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " عبدالـرضا ناظـــری " در جمع خبرنگاران گفت: در پی اطلاع از فعالیت مجرمانه تعدادی قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد افیونی از استان های شرقی کشور با ورود به محورهای مواصلاتی شرق استان تهران به سمت پایتخت ، بررسی دقیق موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود : ماموران پس از چندین ماه کار اطلاعاتی شبانه روزی با رصد دقیق محورهای مواصلاتی در یک عملیات برنامه ریزی شده و با استقرار 14 تیم عملیاتی موفق به کشف 2 محموله مواد مخدر به میزان 162 کیلو گرم تریاک و 165 کیلو گرم هروئین از 2 دستگاه خودرو سواری شدند.

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیاتی دیگر نیز موفق به کشف 154 کیلو گرم مرفین از جاساز حرفه ای یک دستگاه تریلی تانکر دار در حوزه استحفاظی استان شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری 8 متهم که همگی از اعضای اصلی این باندها هستند تصریح کرد: در این رابطه 5 خودرو توقیف و در مجموع 480 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top