قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 286563
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۱۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

خواهرخواندگی شهرداری قم و نبطیه گامی در مسیر پیشرفت دو شهر است

قائم‌مقام شهردار قم با اشاره به اینکه رویداد خواهرخواندگی یکی از مهم‌ترین رویدادهایی است که بین شهرهای توسعه‌یافته برای پیشرفت اثرگذار است، گفت: شهرداری قم در این رویداد فرهنگی افتخار می‌کند و به خود می‌بالد که توانسته با شهرداری نبطیه عقد خواهرخواندگی منعقد نماید.به گزارش قم پرس؛ ابراهیم معتمدی در حاشیه برنامه‌های هفته فرهنگی قم در نبطیه لبنان، با بیان اینکه مساله مدیریت شهری و شهرداری‌ها یکی از موضوعات اصلی جامعه امروز است، اظهار کرد: شهرداری‌ها نماد واقعی و عینی دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در جوامعی که اعتقاد به مشارکت اجتماعی و مردم دارند، هستند.
قائم‌مقام شهردار قم گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای تفکرات امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی موضوع مردم‌سالاری و دموکراسی بود که در ساختار انقلاب اسلامی ایران نمود این موضوع مشارکت مردم در انتخاب شهرداران به واسطه شوراهای اسلامی شهرها است.
معتمدی با تاکید بر اینکه شهرداری‌ها امروز به عنوان بزرگترین نهاد اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی به مردم خدمت می‌کنند، افزود: شهرداری‌ها به واسطه این خدمت می‌توانند بهترین خادمان برای مردم و ملت‌ها باشند.
وی با اشاره به اینکه رویداد خواهرخواندگی یکی از مهم‌ترین رویدادهایی است که بین شهرهای توسعه‌یافته برای پیشرفت اثرگذار است، افزود: شهرداری قم در این رویداد فرهنگی افتخار می‌کند و به خود می‌بالد که توانسته با شهرداری نبطیه عقد خواهرخواندگی ببندد.
قائم‌مقام شهردار قم اظهار امیدواری کرد که پس از انعقاد پروتکل خواهرخواندگی گام‌های اساسی در راستای همکاری و مشارکت روزافزون برداشته شود.

 
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
40

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top