آخرین اخبار

کد خبر: 286582
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

آغاز به کار کلینیک شکاف لب و کام و بهره برداری از پروژه های جدید در دانشکده دندانپزشکی شیراز

آغاز به کار کلینیک شکاف لب و کام و بهره برداری از پروژه های جدید در دانشکده دندانپزشکی شیراز

کلینیک شکاف لب و کام در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح شد.

به گزارش وبدا، مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین بهره برداری از این پروژه ها، با بیان اینکه دانشکده دندانپزشکی، باعث افتخار دانشگاه است، دلیل اصلی آن را اساتید، اعضای هیات علمی، مدیران و دانشجویان دانشکده دندانپزشکی برشمرد و گفت: امید است با همکاری و تلاش اساتید و معاونان این دانشکده، شاهد موفقیت و پیشرفت های روزافزون در زمینه های علمی و درمانی باشیم.
 
دکتر سید منصور کشفی با بیان این که با توجه به مسیر رو به پیشرفت دانشکده دندانپزشکی، مسئولان دانشگاه نیز در این زمینه دانشکده را حمایت می کنند، از عزم راسخ و تلاش اساتید برای رفع نیازمندی های این دانشکده، تقدیر کرد.
 

رییس دانشکده دندانپزشکی شیراز نیز با معرفی کلینیک شکاف لب و کام به عنوان خدمتی مهم در این دانشکده که امروز به بهره برداری رسید، گفت: امید است این کلینیک به عنوان یک فضای آموزشی و درمانی، بتواند گام موثری در امر ارائه خدمت به بیماران مبتلا به شکاف لب و کام باشد.
 

دکتر مهتاب معمارپور با معرفی دیگر پروژه های بهره برداری شده به طرح اتصال طبقه اول ساختمان های قدیم و جدید، شامل راهروی ارتباطی، فضای پشتیبانی و ستادی اشاره کرد و افزود: سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۲۰۰ صندلی، بخش جدید ایمپلنت های دندانی شامل فضاهای آموزشی برای دانشجویان و دستیاران این رشته و فضای درمانی برای بیماران نیازمند درمان های پیشرفته جراحی و کاشت اییمپلنت های دندانی، ساخت یک کلاس آموزشی برای گروه سلامت دهان، بازسازی ۱۰ اتاق اداری و نوسازی در بخش درمان جامع نیز از جمله پروژه های عمرانی افتتاح شده در این دانشکده است.
 

وی همچنین از افزوده شدن هشت اتاق جدید، راه اندازی یک بخش برای امور اساتید و اعضای هیات علمی در دانشکده قم آباد و بهره بردای از کتابخانه، قرائت خانه و سه کلاس درس در واحد نادر کاظمی، به عنوان دیگر پروژه های نام برد.
 

افتتاح اسکنر داخلی دهان، دستگاه تشخیص پوسیدگی دندان، دستگاه لیزر و اتوکلاو رومیزی کلاسB ، دیگر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی جدیدی بود که امروز به بهره برداری رسید.
 

در ادامه این نشست، دکتر محمدهادی ایمانیه مشاور وزیر بهداشت در امور دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به اینکه دانشکده دندانپزشکی، یک روند رو به رشد و تعالی داشته است، بر اهمیت ساماندهی و توسعه کلینیک ویژه دندانپزشکی تاکید کرد.
 

وی از اساتید و اعضای هیات علمی خواست تا برای خودکفایی و اداره کلینیک ویژه دندانپزشکی، همچنین حفظ و ارتقای جایگاه دانشکده دندانپزشکی، تلاش کنند./126/205

چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٠:٣٩ / شماره خبر: ١٧٦٧٩٢ / تعداد نمايش: 55

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top