آخرین اخبار

کد خبر: 286588
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۴۰

دوره های مهارتی و کاربردی ویژه ماه مبارک رمضان

    از سوی مرکز تخصصی بیان برگزار می شود

  دوره های مهارتی و کاربردی ویژه ماه مبارک رمضان

  تاريخ  انتشار خبر: چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧

  ساعت انتشار خبر: ٠٩:١٤

  شماره خبر: ٩٣٣٦٨

گروه گزارش: در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان، مرکز تخصصی آموزش مهارتهای فرهنگی بیان، دوره های مهارتی و کاربردی را برگزار می نماید.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، این دوره ها با اولویت دوره های قرآنی و حدیثی، ویژه طلاب خواهر و برادر جامعه المصطفی برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این دوره های مهارتی و کاربردی که با اولویت دوره های قرآنی و حدیثی برگزار می شود، در رشته های تربیت مربی قرآن، فقه کاربردی و روش بیان احکام، تربیت مربی نهج البلاغه، تربیت مربی قرآن(تجوید)، فیلمنامه نویسی مقدماتی، فن رثا و قرائت ادعیه، مدیریت مساجد، تربیت مربی صحیفه سجادیه و مهد کودک قرآنی ثبت نام به عمل می آید.

تدریس دوره توسط اساتید مجرب حوزه و دانشگاه، استفاده از تجهیزات و ابزار کمک آموزشی، برگزاری اردوهای آموزشی مورد نیاز هر دوره، اعطای گواهینامه پایان دوره، معرفی افراد برتر دوره های تبلیغی و تدریسی جهت اعزام مبلغ و مدرس، از مزایای شرکت در دوره ها به شمار می آید.

علاقه مندان برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی مرکز تخصصی آموزش مهارتهای فرهنگی بیان با نشانی bayan.miu.ac.ir مراجعه نمایند.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top