آخرین اخبار

کد خبر: 286613
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تعامل هرچه بيشتردستگاه قضائی وناجا، امنيت جامعه را تضمين مي كند

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام " حسيني" در همايش فرماندهان و مسئولان انتظامي با تبريك ماه مبارك رمضان؛ ماه بركت و عطوفت، گفت: همه ما میهمان خداوند متعال در ماه مبارك رمضان هستيم  و خداوند نيز ميزبان بندگان مؤمن خود  در سر سفره الهي است.

وي با بيان اينكه در ماه مبارك رمضان، ارتباط انسان با خدا بيشتر شده و موجب درك بيشتر انسان از مسئوليت خود مي شود، افزود: مسئوليت در نزد انسان به عنوان يك امانت از طرف خداوند است؛ لذا همه ما بايد به مسئوليت خود به درستي عمل كرده و در حفظ و نگهداري آن كوشا باشيم.

حجت الاسلام حسيني با تأكيد بر اينكه هرقدر ارتباط انسان با خدا بيشتر و نزديكتر باشد، در عمل به مسئوليت خود نيز موفق تر خواهد بود، ادامه داد: مسئوليت گرفتن افراد در نظام الهي، يك عبادت است و همه كساني كه در حوزه مسئوليت خود در خدمت به مردم تلاش مي كنند، درواقع در حال عبادت هستند.

دادستان عمومي و انقلاب مركز استان با اشاره به فرمايشات امير مؤمنان حضرت علي (ع) كه فرمودند " كارتان عبادت است اگر مردم از دست شما در امان باشند"؛ به پيروي از سيره و روش انبيا و اولياء  الهي(ع) تأكيد و عنوان کرد: روش و سيره همه ما بايد برمبناي سيره و روش امام علي (ع) باشد و با الگو گرفتن از اين روش، در خدمت رساني به مردم و كمك به حل مسائل و مشكلات آنان تلاش كنيم.

وي در بخش ديگري از سخنان خود، به تقويت تعاملات پليس با دستگاه قضائي اشاره كرد و ادامه داد: نيروي انتظامي بازوي دستگاه قضائي است و تعامل هرچه بيشتر اين 2دستگاه، امنيت جامعه را تضمين مي كند.

حجت الاسلام حسيني تاكيد كرد: هرقدر اين سطح تعاملات قويتر و كاربردي تر باشد، به همان ميزان مردم احساس امنيت بيشتري خواهند كرد.

وی با تاكيد بر حضور به موقع پلیس در صحنه هاي جرم و رسيدگي به مسائل و مشكلات مردم، بیان کرد: تحقيقات اوليه در صحنه جرم و ارائه دلايل و مدارك مستند پليس  بسيار مهم است و همه فرماندهان و مسئولان و كاركنان انتظامي بايد به اين موضوع توجه كنند.

دادستان عمومی وانقلاب استان در پايان بر رعايت حقوق شهروندي و بهره گيري از اقدامات روانشناسانه در حوزه تحقيقات از متهمان و همچنين بهره گيري از تجهيزات و لوازم و تكنولوژي روز در ماموريت هاي پليس، تأكيد كرد./

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top