قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 286613
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تعامل هرچه بيشتردستگاه قضائی وناجا، امنيت جامعه را تضمين مي كند

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام " حسيني" در همايش فرماندهان و مسئولان انتظامي با تبريك ماه مبارك رمضان؛ ماه بركت و عطوفت، گفت: همه ما میهمان خداوند متعال در ماه مبارك رمضان هستيم  و خداوند نيز ميزبان بندگان مؤمن خود  در سر سفره الهي است.

وي با بيان اينكه در ماه مبارك رمضان، ارتباط انسان با خدا بيشتر شده و موجب درك بيشتر انسان از مسئوليت خود مي شود، افزود: مسئوليت در نزد انسان به عنوان يك امانت از طرف خداوند است؛ لذا همه ما بايد به مسئوليت خود به درستي عمل كرده و در حفظ و نگهداري آن كوشا باشيم.

حجت الاسلام حسيني با تأكيد بر اينكه هرقدر ارتباط انسان با خدا بيشتر و نزديكتر باشد، در عمل به مسئوليت خود نيز موفق تر خواهد بود، ادامه داد: مسئوليت گرفتن افراد در نظام الهي، يك عبادت است و همه كساني كه در حوزه مسئوليت خود در خدمت به مردم تلاش مي كنند، درواقع در حال عبادت هستند.

دادستان عمومي و انقلاب مركز استان با اشاره به فرمايشات امير مؤمنان حضرت علي (ع) كه فرمودند " كارتان عبادت است اگر مردم از دست شما در امان باشند"؛ به پيروي از سيره و روش انبيا و اولياء  الهي(ع) تأكيد و عنوان کرد: روش و سيره همه ما بايد برمبناي سيره و روش امام علي (ع) باشد و با الگو گرفتن از اين روش، در خدمت رساني به مردم و كمك به حل مسائل و مشكلات آنان تلاش كنيم.

وي در بخش ديگري از سخنان خود، به تقويت تعاملات پليس با دستگاه قضائي اشاره كرد و ادامه داد: نيروي انتظامي بازوي دستگاه قضائي است و تعامل هرچه بيشتر اين 2دستگاه، امنيت جامعه را تضمين مي كند.

حجت الاسلام حسيني تاكيد كرد: هرقدر اين سطح تعاملات قويتر و كاربردي تر باشد، به همان ميزان مردم احساس امنيت بيشتري خواهند كرد.

وی با تاكيد بر حضور به موقع پلیس در صحنه هاي جرم و رسيدگي به مسائل و مشكلات مردم، بیان کرد: تحقيقات اوليه در صحنه جرم و ارائه دلايل و مدارك مستند پليس  بسيار مهم است و همه فرماندهان و مسئولان و كاركنان انتظامي بايد به اين موضوع توجه كنند.

دادستان عمومی وانقلاب استان در پايان بر رعايت حقوق شهروندي و بهره گيري از اقدامات روانشناسانه در حوزه تحقيقات از متهمان و همچنين بهره گيري از تجهيزات و لوازم و تكنولوژي روز در ماموريت هاي پليس، تأكيد كرد./

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top