آخرین اخبار

کد خبر: 286658
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۱۰

دیدار نماینده المصطفی در اصفهان با رئیس دادگستری استان

گروه گزارش: رئیس مجتمع آموزش عالی المصطفی واحد اصفهان ضمن حضور در دفتر رئیس دادگستری استان اصفهان با دکتر خسروی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، حجت الاسلام والمسلمین ملکی، نماینده جامعه المصطفی در اصفهان به منظور افزایش همکاری­ها و ضرورت پیگیری و بررسی موضوعات فی ما­بین، با دکتر خسروی، رئیس دادگستری استان اصفهان دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس مجتمع آموزش عالی المصطفی واحد اصفهان، در این دیدار ضمن تأکید بر ضرورت تبیین و ارائه معارف ناب اسلامی، قرآنی و اهل­بیتی: در عرصه بین الملل، تصریح کرد: با توجه به افزایش روز افزون علاقه و عشق به معارف الهی در سرتاسر دنیا و از سویی ارائه بعضی باورهای غلط از دین توسط معاندین و نیز اوج گیری نگاه های افراطی­ و یا تفریطی؛ نیاز است تا جامعه المصطفی که برآمده از حوزه علمیه است، نقش پررنگی را در میان منادیان وحدت و زندگی مسالمت آمیز با محوریت قرآن و اهل­بیت: ایفا نماید.

 وی افزود: جامعه المصطفی در بیش از سه دهه فعالیت خود، انجام وظیفه نموده، به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است.

 حجت الاسلام والمسلمین ملکی در ادامه ضمن تبیین فعالیت­های نمایندگی جامعه المصطفی در اصفهان، به ظرفیت­های این استان پر افتخار اشاره نمود.

دکتر خسروری، نیز بر آمادگی دادگستری استان اصفهان برای همکاری در این حرکت مقدس اشاره نمود و اظهار داشتند، خدمت به این سفیران و مبشران دین و فرهنگ اسلامی بسیار ضروری است.

وی اظهار داشت: مجموعه دادگستری استان اصفهان آماده است تا در چهارچوب ضوابط و مقررات هر نوع همکاری اعم از حوزه آموزش ضوابط و مقررات را با نمایندگی جامعه المصطفی رقم بزند.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top