قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 286658
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۱۰

دیدار نماینده المصطفی در اصفهان با رئیس دادگستری استان

گروه گزارش: رئیس مجتمع آموزش عالی المصطفی واحد اصفهان ضمن حضور در دفتر رئیس دادگستری استان اصفهان با دکتر خسروی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، حجت الاسلام والمسلمین ملکی، نماینده جامعه المصطفی در اصفهان به منظور افزایش همکاری­ها و ضرورت پیگیری و بررسی موضوعات فی ما­بین، با دکتر خسروی، رئیس دادگستری استان اصفهان دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس مجتمع آموزش عالی المصطفی واحد اصفهان، در این دیدار ضمن تأکید بر ضرورت تبیین و ارائه معارف ناب اسلامی، قرآنی و اهل­بیتی: در عرصه بین الملل، تصریح کرد: با توجه به افزایش روز افزون علاقه و عشق به معارف الهی در سرتاسر دنیا و از سویی ارائه بعضی باورهای غلط از دین توسط معاندین و نیز اوج گیری نگاه های افراطی­ و یا تفریطی؛ نیاز است تا جامعه المصطفی که برآمده از حوزه علمیه است، نقش پررنگی را در میان منادیان وحدت و زندگی مسالمت آمیز با محوریت قرآن و اهل­بیت: ایفا نماید.

 وی افزود: جامعه المصطفی در بیش از سه دهه فعالیت خود، انجام وظیفه نموده، به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است.

 حجت الاسلام والمسلمین ملکی در ادامه ضمن تبیین فعالیت­های نمایندگی جامعه المصطفی در اصفهان، به ظرفیت­های این استان پر افتخار اشاره نمود.

دکتر خسروری، نیز بر آمادگی دادگستری استان اصفهان برای همکاری در این حرکت مقدس اشاره نمود و اظهار داشتند، خدمت به این سفیران و مبشران دین و فرهنگ اسلامی بسیار ضروری است.

وی اظهار داشت: مجموعه دادگستری استان اصفهان آماده است تا در چهارچوب ضوابط و مقررات هر نوع همکاری اعم از حوزه آموزش ضوابط و مقررات را با نمایندگی جامعه المصطفی رقم بزند.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top