آخرین اخبار

کد خبر: 286708
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

كشف 760 كيلوگرم موادمخدر در عمليات پليس كرمان

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "رضا بنی اسدي فر" در تشريح اين خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نرماشير در ايستگاه بازرسي موقت در محور اصلي اين شهر به يک دستگاه خودروي تيگو و يك دستگاه كاميون ترانزيت مشكوك شدند و آن ها را متوقف كردند.

 وی افزود: اين دو خودروي سبك و سنگين به پاركينگ منتقل و در بازرسي از خودروي تيگو 17كيلوگرم هروئين و از كاميون نيز10كيلو و 700گرم هروئين كشف و در اين رابطه 3قاچاقچي دستگير شدند.

سردار بنی اسدي فر در تشريح عمليات دوم بيان داشت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافت طي عملياتي در جاده روستاي"پير" اين شهرستان از يک دستگاه خودرو پژو121کيلو و 990 گرم ترياک و در يك عمليات ديگر در محور رابر-بافت با توقيف يك دستگاه خودروی تیبا 153کیلوگرم تریاک کشف و در اين رابطه 3قاچاقچي را دستگير كردند.

وی تصريح كرد: ماموران كلانتري 11شهرستان سيرجان نيز با انجام يك سري كار اطلاعاتي از نيت شوم قاچاقچيان جهت دپوي يك محموله مواد مخدر در اين شهر و سپس انتقال آن به نقاط مركزي كشور مطلع شدند.

سردار بنی اسدي فر اظهار داشت: در اين راستا ماموران با گسترش چتر اطلاعاتي، خودروي قاچاقچيان را شناسایي و با انجام ردزني، اين خودرو را در يك تعميرگاه توقيف كردند كه در بازرسي از آن 291كيلوگرم ترياك كشف شد و در اين رابطه 3متهم به دام افتادند.

وي محل عمليات ديگر را شهرستان ريگان ذكر و تصريح كرد: ماموران پليس اين شهرستان پس از كسب خبر در رابطه با عبور يك محموله مواد مخدر از محدوده اين شهرستان در مسيرهاي احتمالي تردد قاچاقچيان مستقر و موفق شدند در يكي از محدوده هاي فرعي اين حوزه از يك دستگاه خودروي متعلق به قاچاقچيان ۱۶۸كيلوگرم ترياك كشف كنند.

فرمانده انتظامي استان در پايان خاطرنشان كرد: پليس در راستاي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر همواره با جديت تمام عمل مي كند كه در اين رابطه نياز است با انجام كار فرهنگي و افزايش سطح آگاهي عمومي، ميزان گرايش و تقاضا را كاهش دهيم.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top