قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 286708
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

كشف 760 كيلوگرم موادمخدر در عمليات پليس كرمان

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "رضا بنی اسدي فر" در تشريح اين خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نرماشير در ايستگاه بازرسي موقت در محور اصلي اين شهر به يک دستگاه خودروي تيگو و يك دستگاه كاميون ترانزيت مشكوك شدند و آن ها را متوقف كردند.

 وی افزود: اين دو خودروي سبك و سنگين به پاركينگ منتقل و در بازرسي از خودروي تيگو 17كيلوگرم هروئين و از كاميون نيز10كيلو و 700گرم هروئين كشف و در اين رابطه 3قاچاقچي دستگير شدند.

سردار بنی اسدي فر در تشريح عمليات دوم بيان داشت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافت طي عملياتي در جاده روستاي"پير" اين شهرستان از يک دستگاه خودرو پژو121کيلو و 990 گرم ترياک و در يك عمليات ديگر در محور رابر-بافت با توقيف يك دستگاه خودروی تیبا 153کیلوگرم تریاک کشف و در اين رابطه 3قاچاقچي را دستگير كردند.

وی تصريح كرد: ماموران كلانتري 11شهرستان سيرجان نيز با انجام يك سري كار اطلاعاتي از نيت شوم قاچاقچيان جهت دپوي يك محموله مواد مخدر در اين شهر و سپس انتقال آن به نقاط مركزي كشور مطلع شدند.

سردار بنی اسدي فر اظهار داشت: در اين راستا ماموران با گسترش چتر اطلاعاتي، خودروي قاچاقچيان را شناسایي و با انجام ردزني، اين خودرو را در يك تعميرگاه توقيف كردند كه در بازرسي از آن 291كيلوگرم ترياك كشف شد و در اين رابطه 3متهم به دام افتادند.

وي محل عمليات ديگر را شهرستان ريگان ذكر و تصريح كرد: ماموران پليس اين شهرستان پس از كسب خبر در رابطه با عبور يك محموله مواد مخدر از محدوده اين شهرستان در مسيرهاي احتمالي تردد قاچاقچيان مستقر و موفق شدند در يكي از محدوده هاي فرعي اين حوزه از يك دستگاه خودروي متعلق به قاچاقچيان ۱۶۸كيلوگرم ترياك كشف كنند.

فرمانده انتظامي استان در پايان خاطرنشان كرد: پليس در راستاي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر همواره با جديت تمام عمل مي كند كه در اين رابطه نياز است با انجام كار فرهنگي و افزايش سطح آگاهي عمومي، ميزان گرايش و تقاضا را كاهش دهيم.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top