آخرین اخبار

کد خبر: 286749
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

اعتراف سارق منزل به 27 فقره سرقت

اعتراف سارق منزل به 27 فقره سرقت

گروه استان ها- یزد- رئیس پلیس آگاهی استان گفت: سارق سابقه دار که دست به 27 فقره سرقت منزل در شهر یزد زده بود توسط ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ "محمدرضاحناساب" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهر یزد ماموران پلیس اقدامات خود را در زمینه شناسایی سارق یا سارقان آغاز کردند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس پس از انجام تحقیقات لازم دریافتند متهم که از سارقان حرفه ای و سابقه دار می باشد پس از انجام این سرقت ها در منزلی مخفی شده است.

سرهنگ حناساب ضمن اشاره به هماهنگی قضائی و اخذ مجوز بازرسی افزود: ماموران پلیس آگاهی در یک عملیات ضربتی، متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان یزد افزود: متهم در بازجویی های انجام شده ابتدا منکر هرگونه سرقتی شد اما با قرار گرفتن در برابر شواهد و ادله پلیسی به ناچار لب به اعتراف گشود و به 27 فقره سرقت منزل در شهر یزد اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای شناسایی مال باختگان ادامه دارد افزود: مبارزه با سرقت از اولویت های اصلی پلیس است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top