آخرین اخبار

کد خبر: 286773
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۲۳:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

آموزش همگانی نقش مهمی در کاهش آمار اعتیاد دارد

استاندار قم:

آموزش همگانی نقش مهمی در کاهش آمار اعتیاد دارد

استاندار قم در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم نقش آموزش همگانی در کاهش آمار اعتیاد به مواد مخدر را بسیار مهم توصیف کرد.
به گزارش قم پرس سید مهدی صادقی استاندار قم در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم طی سخنانی استفاده حداکثری از امکانات موجود برای مقابله با آسیب های مواد مخدر را خواستار شد.
استاندار قم با اشاره به تغییر رویکرد در برخورد با معتادین به مواد مخدر طی سالهای گذشته افزود: اولویت مسئولین نباید دستگیر و زندانی کردن افراد معتاد باشد.
صادقی گفت: مبارزه با قاچاقچیان کلان و خرده فروشان به عنوان عوامل اصلی گسترش پدیده ی اعتیاد در دستور کار متولیان مبارزه با مواد مخدر باشد.
نماینده عالی دولت در استان همچنین موضوع درمان معتادین به مواد مخدر را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: آموزش همگانی و درگیر نمودن خانواده ها در پیشگیری و مقابله با مواد مخدر از مهمترین راهکارها در کاهش آمار اعتیاد به مواد مخدر است.
اختصاص برنامه تلویزیونی در راستای آگاهی بخشی به مردم، نب بنرهای پیشگیرانه در سطح شهر، برپایی نمایشگاه های محلی، برگزاری مسابقات ورزشی، نمایش تئاتر خیابانی، اختصاص مطالبی در خصوص پیشگیری از مواد مخدر توسط ائمه جمعه و برگزاری مراسمات امحاء کشفیات مواد مخدر از جمله برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم می باشد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top