آخرین اخبار

کد خبر: 286806
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

پيگير حل مشكلات زيرساختي شهرك هاي صنعتي هستيم - نگاه حمايت گر از بخش خصوصي در استان قم حاكم شده است

استاندار قم:

پيگير حل مشكلات زيرساختي شهرك هاي صنعتي هستيم/ نگاه حمايت گر از بخش خصوصي در استان قم حاكم شده است

استاندار قم با بيان اينكه پيگير حل مشكلات زيرساختي شهرك هاي صنعتي هستيم اظهار داشت: نگاه حمايتي مسئولان استان مشكلات مهمي را از پيش روي واحدهاي صنعتي برداشته است.
به گزارش قم پرس سيد مهدي صادقي استاندار قم پيش از ظهر از دو واحد صنعتي توليد تُشك و پتو در شهرك صنعتي شكوهيه قم بازديد نمود.
استاندار قم سپس با حضور در جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد، برنامه هاي مديران، مشكلات شهرك هاي صنعتي و نيز دغدهه هاي توليدكنندگان را دريافت نمود.
صادقي در اين جلسه با اشاره به فعاليت مستمر و فزاينده ي واحدهاي توليدي فعال استان قم گفت: مديران بخش خصوصي كه با فكر و برنامه و بر اساس آينده نگري عمل مي كنند با مشكلات كمتري مواجه خواهند بود.
استاندار قم با بيان اينكه در گذشته در حوزه هاي مختلف از جمله بخش ماليات مشكلاتي در استان داشتيم افزود: تغييري كه در سطح مديريتي در اين اداره كل صورت گرفت منجر به بهبود رويكرد حمايتي و نهايتا رضايتمندي و اطمينان بيشتر فعالان اقتصادي گرديد.
نماينده عالي دولت در استان ادامه داد: در تلاش هستيم تا موضوعاتي همچون تامين زيرساخت هاي اساسي شهرك هاي صنعتي همچون آب، برق و گاز را به نتيجه برسانيم.
وي موضوع توليد و اشتغال را براي كشور امري حياتي دانست و گفت: اگر بخواهيم كمكي در جهت منافع ملي داشته باشيم نيازمند حمايت همه جانبه از واحدهاي توليدي و صنعتي هستيم.
صادقي همچنين با بيان اينكه شرايط بين المللي در وضعيت اقتصاد و سرمايه گذاري تاثيرگذار است خاطرنشان كرد: مهمترين مسئله در رونق توليد، حمايت مسئولان و همدلي همه ي بخش ها براي توسعه كشور مي باشد.
استاندار قم در پايان اين جلسه با اهداي لوح تقدير، از مديران بانك هاي ملت، كشاورزي، صنعت و معدن، صادرات و ملي كه به دليل پرداخت تسهيلات به بيش از 50 درصد از طرح هاي اقتصادي معرفي شده قدرداني كرد.
صادقي همچنين از زحمات آقاي سيجاني در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد با اهداي لوح قدرداني نمود.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top