آخرین اخبار

کد خبر: 287039
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

آغاز فراخوان شهرنگار 97 برای دریافت آثار حجمی و هنری شهری

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: فراخوان شهرنگار 97 در راستای دریافت آثار حجمی، آذین‌بندی و تزئینات شهری، نقاشی دیواری و... برای اجرا در سطح شهر آغاز شده است.به گزارش قم پرس؛ سیدمحمد موسوی‌منش با اشاره به اجرای فراخوان شهرنگار در سال 97 اظهار کرد: این فراخوان در راستای دریافت آثار حجمی، آذین‌بندی و تزئینات شهری، نقاشی دیواری و... برای اجرا در سطح شهر برگزار شده است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه این فراخوان در چهار بخش المان ماندگار، المان مناسبتی، المان نوری، آذین‌بندی و تزئینات شهری و نقاشی و دیواری و گرافیک محیطی برگزار می‌شود، تصریح کرد: بخش المان ماندگار این فراخوان در دو حوزه المان یادمان آیت‌الله بروجردی و یادمان شهدای خبرنگار است.
موسوی منش افزود: بخش المان مناسبتی نیز در بحث محرم و صفر شامل فضاسازی میدان آستانه می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری فراخوان المان نوری، آذین بندی و تزئینات شهری، اظهار کرد: بخش نقاشی دیواری و گرافیک محیطی نیز در سه بخش استقبال از ماه مهر، دیوارنگاره، ایده‌های خلاقانه شهری است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با تاکید بر اینکه هنرمندان تا 20 تیرماه فرصت‌ دارند آثار خود را در بخش‌های اعلام شده به دبیرخانه فراخوان ارسال کنند، خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در این فراخوان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کانال سروش سازمان زیباسازی به آدرس @zibasazi_shahr_qom و یا وبسایت www.zibasazi.qom.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 02537705230 تماس حاصل کنند.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
25

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 2
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top