قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 287188
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

انتصاب دبیر شورای فرهنگ سلامت وزارت بهداشت

معاون اجتماعی وزارت بهداشت در حکمی، دکتر شهرام رفیعی فر را به عنوان مشاور و دبیر شورای فرهنگ سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سیدمحمدهادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این حکم  تصریح کرده است:  سلامت همگانی و مشارکت اجتماعی در عرصه سلامت و برداشتن گام‌های استوار در این عرصه، نیازمند فرهنگ‌سازی و پرداختن به جوانب اجتماعی آن از راه‌های علمی، اندیشیده و شناخته‌شده ارتباط جمعی، فرهنگی و هنری است. به همین منظور شورای فرهنگ سلامت نیز با حضور افراد ذی‌ربط در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صاحب‌نظران شکل گرفت و تاکنون توانسته است تصمیم‌ها، خدمات و پیشنهادهای قابل توجهی در این عرصه ارائه کند.

متن این حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر شهرام رفیعی‌فر

سلامت همگانی و مشارکت اجتماعی در عرصه سلامت و برداشتن گام‌های استوار در این عرصه، نیازمند فرهنگ‌سازی و پرداختن به جوانب اجتماعی آن از راه‌های علمی، اندیشیده و شناخته‌شده ارتباط جمعی، فرهنگی و هنری است. شورای فرهنگ سلامت نیز به همین منظور با حضور افراد ذی‌ربط در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صاحب‌نظران شکل گرفت و تاکنون توانسته است تصمیم‌ها، خدمات و پیشنهادهای قابل توجهی در این عرصه ارائه کند.
نظر به دانش، تجر به‌ها، پیشینه و سوابق ارزشمند و مرتبط جنابعالی در حوزه‌های فرهنگ و سلامت ، و عضویت شما در این شورا از ابتدای تاسیس تاکنون و آگاهی و آشنایی با ساز و کار، چارچوب، دستاوردها و اهداف آن، به عنوان مشاور و دبیر شورای فرهنگ سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌شوید.
امید که با پشتکار و تلاش بیش از پیش خود در کنار نیازسنجی، برنامه‌ریزی و آسیب‌شناسی کارهای انجام‌شده و پایش کارهای در دست اقدام و ارائه پیشنهادهای مناسب در رابطه با امور محوله، شاهد شکوفایی و ارتقای مناسب شورای فرهنگ سلامت به منظور تاثیرگذاری هر چه بیشتر در فضای عمومی و جامعه شریف ایران اسلامی در راستای طرح تحول نظام سلامت با رویکرد اجتماعی شدن سلامت و دستیابی به سلامت همگانی و عدالت در سلامت باشیم.

                                                                                                                       سید محمدهادي ايازي
                                                                                                                           معاون اجتماعی

دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧ - ١٠:٥٢ / شماره خبر: ١٧٧٢٤٨ / تعداد نمايش: 69

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top