آخرین اخبار

کد خبر: 287230
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

ارائه خدمات مناسب در گرو خرید راهبردی و مدیریت هزینه ها

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در دیدار نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران عنوان شد:

ارائه خدمات مناسب در گرو خرید راهبردی و مدیریت هزینه ها

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران بر ارائه خدمات مناسب با خريد راهبردي و مديريت هزينه تاكيد كرد.

به گزارش وبدا، محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با مهندس طاهر موهبتی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران دیدار و درخصوص مهمترین مباحث حوزه سلامت و بیمه گفت‌‌وگو کردند.

مهندس موهبتی در این دیدار با تاکید بر اینکه بیمه سلامت نباید رویکرد گذشته را در برنامه‌ریزی‌ها و اهداف سازمانی به کار گیرد، گفت: باید با خرید راهبردی و راهنماهای بالینی (گایدلاین‌ ها) اقدامات را با هدف مدیریت هزینه به درستی انجام دهیم تا با مشکل کمبود و یا کسری منابع مواجه نشویم.

همچنین دکتر محمد حسین قربانی، نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، اقدامات بیمه سلامت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: ارائه خدمت مناسب نسبت به سال‌های گذشته باید مورد توجه قرار گیرد. برای رسیدن به این هدف بهترین اقدام خرید راهبردی و مدیریت هزینه است که خوشبختانه فضایی که در حوزه بیمه سلامت به وجود آمده، مسیر را برای این مهم هموار کرده است.

وی همچنین تاکید کرد: برای اینکه از بدهی‌ها جلوگیری شود، بهترین راه این است که در چارچوب قانون حرکت کنیم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧ - ١٤:١١ / شماره خبر: ١٧٧٢٦٤ / تعداد نمايش: 109

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top